Як вкрутити саморіз.

Самонарізи виглядають як звичайні шурупи, тільки довгі і гострі. Укручуються вони безпосередньо в матеріал. Фіксувати саморізами можна практично все, адже вони призначені для будь-яких матеріалів і витримують навіть дуже велику вагу виробу. Для вкручування буде потрібно всього кілька хвилин, а іноді менше.
Інструкція
1
Візьміть звичайну викрутку Philips і щільно притиснувши саморіз до стіни, почніть поступово вкручувати його. Якщо саморіз пішов нерівно, зробите все пророблені дії у зворотному порядку. Потім знову спробуйте вкрутити його в матеріал. Самонарізи добре врізаються в залізо, дерево та інші матеріали.
2
Коли потрібно вкрутити багато саморізів, простіше скористатися шуруповертом або дрилем з битою. Приставте саморіз до наміченого місця і вкрутіть приладом, але спостерігайте: якщо саморіз погано врізається в матеріал, він може зламатися. Якщо таке сталося, включите зворотний хід і спробуйте викрутити саморіз. Якщо залишився шматочок металу в стіні, вам доведеться вкручувати наступний саморіз вже в інше місце.
3
Якщо вам потрібно вкрутити саморіз в щільний і товстий метал або дерево, попередньо зробіть отвір дрилем, але воно має бути меншим діаметром, ніж саморіз. Укрутите його звичайною викруткою, шуруповертом або дрилем. Якщо ви просвердлите великий отвір, саморіз може в один прекрасний день вивалитися з гнізда, привівши до обвалення вашої улюбленої картини, декоративної тарілки чи ще чогось іншого. Діаметр свердла повинен бути на 1-2 мм менше, ніж діаметр саморіза.