Як зробити плаття з підручних матеріалів. зробити плаття з підручних матеріалів грецького стилю.

У сучасному суспільстві бажання красиво і оригінально одягатися швидше вже не привілей, а норма життя. Склад гардероба залежить від фінансових можливостей і наявності (або відсутності) смаку людини. Нелегко бути модником при обмежених коштах, але ще важче бути позбавленим фантазії і сміливого підходу у втіленні своїх ідей.
Інструкція
1
Спробуйте зробити плаття з хусток. Таке плаття підійде як для пляжу, так і для басейну. Замість недбало зав'язаних на тілі парео, елегантне легке плаття помітять оточуючі і виділять вас з натовпу. Для сукні знадобляться дві хустки з розмірами 120х120 см і 110х110 см. Краще всього використовувати хустки з натурального шовку (крепдешин) - з боку вони виглядає благородніше, а кольору насиченішим. Хустки повинні гармонійно поєднуватися за колірною гамою.
2
Накиньте на тіло спереду хустку більшого розміру, верхні кінці зав'яжіть на потилиці.
3
Витягніть нижні краї хустки між ніг до спини до талії, краї при цьому злегка закрутіть. Міцно зав'яжіть кінці хустки на животі.
4
Візьміть другий хустку, зв'яжіть його на талії вузлом збоку або спереду.
5
Трохи перетворивши, можна змінити дизайн сукні, оголивши при цьому плечі. Для цього розв'яжіть кінці хустки на потилиці, зав'язавши їх на спині акуратним вузлом.
Корисна порада
Використовуйте для декорування стильні брошки, якщо ваше плаття складається їх темних однотонних хусток.