Як зробити лебедя з автомобільної покришки. Як зберігати лебедів.

Для багатьох людей дача - це місце відпочинку. Деякі садівники-городники звикли гарувати на своєму городі, а часом і все засадити овочами. Але в наш час стало популярно прикрашати дачні ділянки різними декорами, адже так піднімають настрій. У магазині ви можете побачити фігури, зроблені з різних матеріалів, але за такі доведеться «викласти» немаленьку суму. А чому б вам самому не оформити інтер'єр дачної ділянки, адже саме декор, зроблений власноруч, буде гріти душу і радувати око. Однією з таких фігур буде лебідь, зроблений з авто покришки .
Вам знадобиться
  • Автошину, гострий ніж або болгарка, крейда, товста дріт, кілька шурупів.
Інструкція
1
Візьміть стару автопокришку і намалюйте на ній крейдою лінії, так як показано на малюнку. Далі гострим ножем або болгаркою виріжте отвори по лініях, які зображені у вигляді штрихування і відігніть. Це будуть крила вашої птиці.
2
Далі приступайте до виготовлення голови і шиї. Для цього необхідно вирізати по суцільній лінії голову, на картинці вона зображена у вигляді обриси змії.
3
Щоб голова трималася прямо і не падала, візьміть товсту, незламну дріт, і закріпіть її між головою і шиєю за допомогою шурупів.
4
Очі можна вирізати із залишків гуми і приробити їх також за допомогою шурупів. Після того, як лебідь готовий, пофарбуйте його будь-якою фарбою.
Корисна порада
Дуже оригінально на вашій ділянці виглядатимуть декілька пар лебедів, так що запасайтеся покришками і, вперед, до виготовлення лебединою зграї!