Як прибирати пінг.

Для того, щоб грати в онлайн-ігри в мережі інтернет, необхідно не тільки дійсно добре грати в них, але ще й мати швидкий інтернет. Це необхідно для того, щоб мінімізувати пінг - час затримки сигналу при проходженні від комп'ютера до сервера і назад. Для того, щоб понизити пінг , ви можете використовувати один з методів, наведених нижче, але бажано використання їх в комплексі.
Інструкція
1
В першу чергу, відключіть всі діючі завантаження та інтернет-з'єднання, крім тих, які стосуються гри. Закрийте торрент, менеджери завантажень і браузери, зупиніть або відключіть процес завантаження оновлень програмами. Цим ви максимально очистіть канал доступу в мережу інтернет для того, щоб вся доступна швидкість могла бути використана саме для гри по мережі.
2
Вимкніть всі процеси, крім системних, які йдуть одночасно з грою. Найчастіше через високого навантаження, яку програми надають на комп'ютер, процесор перегрівається і не може швидко обробляти дані. Через це пінг зростає. У разі, якщо навіть при всіх закритих програмах вас продовжує мучити високий пінг , використовуйте команду ctrl + alt + del для того, щоб відключити процес explorer.exe. Після того, як ви вийдете з гру, включите цей процес за допомогою диспетчера задач.
3
Зменшіть системні вимоги гри. Ваша відеокарта може бути недостатньо потужною для того, щоб підтримувати вибрані вами настройки відео. В цьому випадку мінімізуйте настройки, після чого поступово збільшуйте їх, поки не досягнете оптимального балансу між комфортом і навантаженням на відеокарту.