Як вибрати правильний шампунь.

В старовину дівчата мили волосся трав'яними відварами, а, розчісуючи довгі «гриви», примовляли «рости коса до самого пояса, не випадаючи ні волоса». Сьогодні, хіба що серед затятих прихильниць всього природного, можна знайти любительок щодня подовгу чесати волосся і збирати трави для миття голови. Решта задовольняється легким помахом гребінця з ранку і покупним шампунем. До речі, вибрати правильний шампунь не так вже й складно.
Інструкція
1
Вибирайте шампунь виходячи зі свого типу волосся. На етикетці виробник обов'язково вказує, для якого типу волосся призначене його засіб (сухих, жирних, нормальних).
2
Зверніть увагу на склад шампуню. На самому початку списку інгредієнтів знаходяться миючі речовини. Добре, якщо в обраному вами засобі це - Теа Laureth Sulfate або TEA Layril Sulfate. Не варто купувати шампуні, де в списку компонентів значаться Ammonium Laureth Sulfate і Ammonium Lauryl Sulfate.
3
Не купуйте засоби «2 в 1», «3 в 1» і так далі. Краще придбайте шампунь , маску і бальзам-ополіскувач, що входять в одну лінійку засобів і належать одному виробнику. Як правило, такі продукти дуже добре поєднуються між собою, доповнюючи дію один одного.
Корисна порада
Волос, відросло від кореня - мертвий. Шампуні можуть змінити лише його зовнішній вигляд. Всі рекламні обіцянки про те, що шампунь здатний живити і зміцнювати волосся - не більше ніж міфи.