Як позбутися від рослинності на тілі.

Волосся не питають, де їм рости - вони ростуть там, де це закладено природою. Шкода, що в непотрібних місцях вони відростають значно краще, ніж на голові. Позбутися від непотрібної рослинності можна кількома способами, але тільки волоски все одно знову відросте. Боротьба з ними нескінченна, ну якщо звичайно не звернутися в салон і не зруйнувати волосяні цибулини, в цьому випадку ріст волосся припиняється. Але можна скористатися і загальнодоступними засобами.
Інструкція
1
Ви можете збрити волосся звичайним верстатом. Нанесіть невелику кількість крему для гоління на вологу шкіру і акуратними рухами леза збрийте волосся проти їхнього росту. У цієї процедури є істотний мінус: волосся відростає швидко і стають дуже жорсткими. Використовуйте спеціальний крем уповільнює ріст волосся.
2
Воскові смужки - відмінна річ, але процедура кілька болюча. Купіть воскові смужки для певної зони (ніг, лінії бікіні) і прикладіть їх до шкіри. Різким рухом руки зніміть проти росту волосся. Купуйте тільки якісні смужки, вони трохи пом'якшують шкіру, а іноді навіть знеболюють її за рахунок вмісту ментолу або евкаліпта. Волосся після цього ростуть дуже повільно, а структура їх не змінюється.
3
Крем для депіляції теж варіант. Нанесіть невелику кількість крему на шкіру, почекайте 5-7 хвилин, а потім зніміть спеціальною лопаткою або змийте губкою під проточною водою. Намагайтеся стежити за часом і не перетримувати, інакше утворюються опіки. Скільки потрібно тримати крем на шкірі, зазвичай написано на упаковці із засобом або на звороті тюбика. Швидкість відростання волосся після використання крему низька.
4
Найдієвіший метод - лазерна епіляція або фотоудаленіе волосся. Роблять її в багатьох косметичних салонах, коштувати помітити, що ціна послуги досить висока. Тому вирішувати, звичайно, вам, але краще все-таки раз і назавжди позбутися від небажаної рослинності , ніж вести постійну боротьбу.