Як виправити баланс білого.

Цветокоррекция - обов'язковий етап роботи над фотографіями, які переносяться з фотоапарата в комп'ютер. Практично завжди фотографії перед публікацією необхідно коригувати і обробляти, і дуже часто фотографи стикаються з необхідністю правки балансу білого, який з якоїсь причини при зйомці виявився некоректним. Виправити баланс білого після зйомки можна в програмі Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Один із способів корекції балансу білого - це використання коригуючого шару Levels. Відкрийте в Фотошопі фотографію і створіть новий коригувальний шар, вибравши в меню Layers опцію New Adjustment Layer, а потім виберіть опцію Levels.
2
Ви побачите панель налаштувань рівнів зображення. Починайте рухати повзунок під основною діаграмою, осветляя або затемнюючи фотографію, залежно від того, якого ефекту ви хочете добитися. На середній області вікна налаштувань відредагуйте баланс кольорів фотографії.
3
Клацніть на середній повзунок і виберіть піпеткою ту ділянку фотографії, який повинен бути сірим, щоб змінити колірний баланс фотографії.
4
Також ви можете відкоригувати баланс білого за допомогою накладення квітів. Цей спосіб дозволяє добитися найбільш реалістичного виду знімків. Скопіюйте шар основний фотографії (Duplicate Layer), а потім перейдіть на копію і відкрийте меню Filter.
5
Виберіть опцію Blur> Average. Інвертуйте отримане зображення, якшо поєднання клавіш Ctrl + I. Тепер режим накладення шарів змініть з Normal на Color, а прозорість шару зменшіть до 29-30%.
6
Змінюйте рівень прозорості, поки фотографія не позбудеться остаточно від жовтизни або синяви, і її баланс білого не набуде природний і правильний рівень. Залежно від того, в яких умовах було зроблено знімок, і від того, при якому освітленні ви фотографували, вибирайте між цими двома методами корекції балансу білого.