Як закрити трикотажним швом петлі. Як закрити петлі щоб вони не загорталося.

Все в'язані речі, які виготовляються згідно викрійці, в'яжуться послідовно з окремих деталей. Після того, як всі деталі пов'язані, їх необхідно з'єднувати між собою, а також необхідно закривати петлі, щоб надати краях вироби акуратний і охайний вигляд, і щоб виріб виглядав красиво і говорило про професіоналізм майстрині-в'язальниці. З'єднувати деталі в'язаних речей і закривати петлі зручно трикотажним швом , який еластичний і непомітний на готовому одязі. Існує декілька видів трикотажних швів, які виконуються по лицьовій стороні виробу.
Інструкція
1
Для з'єднання деталей, пов'язаних панчішної в'язкою, використовуйте горизонтальний трикотажний шов. Пров'яжіть на зшиваються деталях додатково кілька рядів і заутюжьте край через вологу тканину. Розпустіть ряди з додаткових ниток і розташуйте відкриті петлі деталей один навпроти одного.
2
Сшейте петлі справа наліво по лицьовій стороні, використовуючи нитку того ж кольору, що й пряжа самих деталей. Введіть голку з виворітного боку на лицьову знизу вгору в першу петлю нижнього ряду. Після цього проведіть голку зверху вниз з лицьового боку на виворітну в першу петлю верхнього ряду.
3
Подібним способом продовжуйте провязивать разом обидві деталі через петлі верхнього і нижнього ряду. Робіть петлі трикотажного шва такими ж, як петлі в'язаного полотна, щоб шов був непомітним.
4
Якщо вам потрібно з'єднати швом деталі з пайовий та поперечної в'язкою, зшивайте їх справа наліво по лицьовій стороні, використовуючи описаний вище горизонтальний шов. Голку вводите в відкриті петлі одного полотна, захоплюйте дуги петель поруч з матеріалами кромок петлями іншого полотна, і пров'язуйте так з'єднання деталей до кінця. Таким способом зручно вшивати рукава в пройму.
5
Вертикальний трикотажний шов використовується для з'єднання деталей по краях полотна. Виконуйте його зверху вниз по лицьовій стороні виробу. Введіть голку на себе під дві верхні протягання, проводячи її між кромочної і сусідньою петлею лівої деталі. Введіть голку під дві верхніх протягання між кромочной і сусідньою петлею правої деталі. Продовжуйте з'єднувати деталі, поки не дійдете до кінця. Не затягуйте нитку занадто туго, щоб шов не втратив еластичність.
6
Для кріплення дрібних деталей - бейки, канти, кишень - до основних деталей вироби, використовуйте Кеттельний шов, що нагадує шов «назад голку». Пров'яжіть кілька рядів додаткової ниткою на краю дрібної деталі, приутюжьте край через вологу тканину, а потім розпустіть додаткові нитки і приметайте деталі до лицьовій стороні, вводячи голку з вивороту знизу вгору в першу петлю відкритого ряду.
7
Закріпіть нитку за бічною кромкою стібками. Потім введіть голку знизу вгору в другу петлю відкритого ряду, потім в першу петлю зверху вниз, і потім в третю петлю.