Як зробити попільничку.

Куріння - масова звичка багатьох людей, і воно приносить чимало незручностей і дискомфорту оточуючим людям, якщо курець не дотримується правил пристойності і не користується попільничкою, щоб не засмічувати навколишнє простір недопалками і попелом від сигарет. Ви можете зробити власними руками зручну попільничку , яка допоможе зберігати порядок і чистоту в будь-якій ситуації. Виготовити попільничку можна кількома простими способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - це використовувати як попільнички будь-яку банку з кришкою, наприклад, порожню банку від чаю або кави.
2
Якщо ви використовуєте залізну банку, удоскональте її. Візьміть гострий ніж і в краї банки зробіть два прорізи паралельно один одному, так, щоб відстань між прорізами дорівнювало товщині сигарети.
3
Зігніть вирізи назовні, щоб кут між вирізами і банкою становив трохи менше 90 градусів. В цьому випадку ви зможете покласти сигарету на відігнутий край банки, і вона буде триматися, не падаючи всередину.
4
Ще один варіант попільнички можна виготовити з простої пластикової пляшки будь-якого обсягу. Зріжте ножем горлечко пляшки і проріжте держатель по аналогії з тримачем в металевій банці. Перш ніж використовувати пляшку в якості попільнички, налийте в неї воду - в іншому випадку, пляшка може розплавитися через іскор та гарячого попелу.
5
Якщо у вас під рукою немає нічого, крім кухля або склянки, також використовуйте їх замість попільнички. Крім того, в якості попільнички можна використовувати порожню упаковку від сигарет, яка може виявитися з собою у будь-якого курця.
6
Відірвіть кришку по рівній лінії від упаковки, а потім вставте кришку в пачку від сигарет, залишаючи невеликий проріз нагорі. Така пачка від сигарет ефективно послужить вам тимчасової попільничкою. В разі паління на природі та відсутності в найближчому оточенні урн, використовуйте щільно згорнутий кульок з декількох шарів жорсткої паперу. Намагайтеся не пропалити папір - така одноразова попільничка допоможе зберегти чистоту природи.