Як зробити паперовий модуль. Як зробити тваринного з модулів.

Орігамі - мистецтво складання з паперу - буває різним. Деякі фігури орігамі складаються з одного або двох листків паперу, але також існують складні гетеро модульні фігури, які збираються з маленьких паперових модулів, які складаються у великій кількості перед початком складання виробу. Зробити паперовий модуль, на основі якого ви зможете виготовити масу різних паперових виробів, дуже просто.
Інструкція
1
Модуль збирається за короткий час, і якщо ви складете певну кількість модулів однакового розміру, у вас вийде зібрати з них дерево, птицю, тварина або вазу з квітами. Візьміть білий або кольоровий папір і наріжте прямокутний аркуш паперу на однакові прямокутники.
2
Починайте складати модулі з одного з прямокутників - візьміть його і зігніть навпіл кольоровий стороною вгору, роблячи поздовжній центральний згин. Потім перегніть вийшла заготовку поперек, поєднуючи бічні краю. Розігніть фігурку.
3
Бічні сторони заготовки складіть до середини, поєднуючи в центральній лінії згину краю фігури, і потім переверніть заготовку і загніть вгору куточки. Виступаючі частини трикутника загніть вгору і перегніть модуль навпіл. Він практично готовий - ретельно пропрасуйте все згини, притисніть куточки і переконайтеся, що модуль зроблений правильно.
4
Якщо ви хочете зібрати з таких модулів ялинку, зробіть ще кілька деталей з паперу того ж кольору. Складіть перший елемент вашої фігурки з трьох однакових модулів, вставивши два модуля в кишені третього.
5
З'єднувати такі модулі можна без клею, і якщо ви використовуєте щільний папір, вони триматимуться самостійно. Чим більше модулів ви використовуєте, тим більше варіантів для нових виробів у вас з'явиться. Збірка фігурок з однакових модулів нагадує захоплюючий конструктор, який в будь-який момент можна розібрати і зібрати наново.