Як зробити меблі з паперу. Як зробити стіл з картону для ляльки.

Кожна дівчинка, яка грає в ляльки, мріє про красиве лялькової меблів, якими можна обставити ляльковий будинок. Не обов'язково купувати готову меблі в магазині - ви отримаєте чимало задоволення, якщо разом з дитиною складіть лялькову меблі з паперу. За допомогою паперу, картону, ножиць і клею ви зможете створювати різноманітні меблі ниє гарнітури, а дитина зможе розфарбувати предмети меблів за власним бажанням.
Інструкція
1
Для того щоб зробити з паперу стіл, виріжте картонний прямокутник розміром 120х100 мм і оклейте його кольоровим папером. З дерев'яних брусків або картону виріжте ніжки і приклейте їх із зворотного боку до кришки столу. Також ви можете зробити круглий стіл, вирізавши з картону круг діаметром 80 мм. До круглого столу прикріпіть одинарну ніжку, склеєну з трьох смужок картону.
2
Також з картону ви можете склеїти маленькі столики для квітів і тумбочки для передпокою. Такі столики можна робити як з круглими стільницями, так і з квадратними. З пластику або кольоровий паперу склейте квіткові горщики і поставте їх на столики.
3
Для виготовлення стільця виріжте спинку з задніми ніжками і сидіння з передніми ніжками з щільного картону. У спинці прорежьте декоративні отвори і оклейте її папером. З'єднайте спинку з сидінням стільця. Виготовте кілька стільців, щоб обставити ними обідній стіл.
4
З щільного картону виріжте крісло - спочатку зробіть дві бічних стінки крісла, потім спинку і сидіння. Обтягніть картонне крісло тканиною або кольоровим папером.
5
З гофрованого паперу ви можете склеїти красивий абажур для торшера, а з картонних смужок зібрати для торшера стійку.
6
З двох картонних коробочок, які потрібно склеїти окремо, зробіть книжкову шафу. Приклейте до нього дверцята з картону.
7
Для виготовлення дивана дійте так само, як у випадку виготовлення картонного крісла - подовжите сидіння і оклейте папером бічні стінки дивана. Окремо зробіть диванну подушку.