Як зробити самому свій скейт парк.

Скейт парк - це спеціальний майданчик з встановленими трамплінами з радіусом для людей, які люблять і займаються екстремальними видами спорту. За допомогою трамплінів вони виконують різні трюки в повітрі. Зробити власний скейт-прак цілком під силу кожному, потрібно лише бажання і достатня площа ділянки.
Вам знадобиться
  • - 3 листа фанери (1,58 * 1,35 м);
  • - близько 5 метрів бруса (5 * 5 см);
  • - 10 метрів дошки (3 * 8 см);
  • - шурупи - 80 шт. (0,6 * 8 см);
  • - 60 шурупів (0,4 * 4 см)
Інструкція
1
Для того щоб зробити скейт парк самостійно, по-перше, підберіть для цього рівну площадку, на яку можна розмістити трампліни.
2
Перед тим як виготовити трамплін, пам'ятайте, що його конструкція повинна бути досить жорсткою. Радіус конструкції вибирайте в залежності від його висоти. Трамплін до півметра виготовляйте радіусом не менше 2,5 метрів, вище півметра - радіус повинен бути вже близько 3 метрів, а якщо ваш трамплін буде більш метра, то радіус - не менше 3,5 метрів.
3
Для виготовлення трампліна використовуйте Целікова фанерні листи, або зробіть половину конструкції з дощок і обшийте її фанерою.
4
Придбайте приблизно 3 листа фанери (1,58 * 1,35 м), близько 5 метрів бруса (5 * 5 см), 10 метрів дошки (3 * 8 см), шурупи - 80 шт. (0,6 * 8 см), 60 шурупів (0,4 * 4 см)
5
Спочатку зберіть основну частину конструкції, а саме боковини. Зробіть 2 щита з дощок, які попередньо обшийте фанерою (1,4 см). Поєднайте їх по прямій ділянці, скріпіть і виріжте радіус на такому пакеті. Далі починайте збірку. Наріжте з бруса кілька однакових заготовок (штуки 4) для поперечок (враховуйте ширину свого трампліна).
6
Збірку щоб уникнути перекосів проводите у рівної стіни. Поперечки до боковин прикріпіть шурупами, достатньо буде 2 шурупа на один край. Прикріпіть поперечки спереду трампліна, для жорсткості обшийте верхній прямий ділянку. Після цього приступите до нарізки і кріпленню обрешітки. Дошки для неї встановлюйте перпендикулярно окружності, до боковин прикріпіть двома шурупами.
7
У висновку обшийте верх шматком фанери, вирізавши його з запасом по ширині приблизно в 3-4 см. Кріплення починайте з верху трампліна. Перед тим як закрутити шуруп в отвір капніть трохи клею. Обріжте зайву довжину в нижній частині трампліна. Заїзд на трамплін зробіть із сталевої штаби 30 см шириною, 0,3 см завтовшки, і закріпіть гвинтами з конусної голівкою так, щоб частина смуги виходила за початок заїзду. Поставте трамплін на асфальт.
8
Готовий трамплін покрийте водовідштовхувальним просоченням і пофарбуйте.