Як зробити ремонт в коридорі.

Ремонт в передпокої має свої особливості, оскільки йдеться в першу чергу про якість і властивості матеріалів, і тільки потім - про їх зовнішній вигляд. Оскільки коридор є одним з найбільш пользуемих місць в квартирі, матеріали потрібні легко миються, щоб щодня проводити прибирання пилу і вологи, принесених з вулиці. Саме тому, на відміну від решти приміщень квартири, ремонт коридору, в першу чергу, має якісне смислове значення, і тільки в другу - естетичне.
Вам знадобиться
  • Для підлогового покриття керамічна плитка або лінолеум, для покриття для стін - стінові панелі або миються шпалери, для стелі - гіпсокартон або стельові плити. Ну і, звичайно ж, спеціальний клей, пензлики.
Інструкція
1
Почніть зі стелі. Якщо використовувати гіпсокартон, то краще довірити його установку фахівцеві, якщо ж Ви зупинили свій вибір на стельових плитах, з їх монтажем можна справитися самостійно - просто дотримуйтесь інструкції.
2
Тепер стіни. Миються шпалери - дуже хороший варіант, з них легко стираються пил і краплі дощу, принесені на взутті і парасольках.
3
Щоб замаскувати стик між шпалерами і стельовими плитами, можна використовувати смужки стельових плінтусів, які кріпляться на клей.
4
Вибір підлогового покриття - плитка або лінолеум - цілком і повністю залежить від Ваших можливостей. Обидва варіанти прекрасно миються, надійні і довговічні.
Зверніть увагу
Зверніть увагу при виборі кольору шпалер - темні зроблять Вашу прихожу ще темніше, адже коридор - це найменш висвітлене місце в квартирі.
Корисна порада
Рада на рахунок шпалер - проконсультуйтеся в магазині, який клей щонайкраще підходить до Вашої покупці, адже через неправильне вибору з часом шпалери почнуть відставати.