Як збільшити середній чек.

Середній чек у вашому кафе твердо тримається на позначці 1000-1500 рублів і не бажає рости? Можливо, одним з кращих способів його збільшення буде зміна формату вашого кафе і, таким чином, залучення нових клієнтів.
Інструкція
1
При бажанні збільшити середній чек важко втриматися від таких, здавалося б, простих дій, як підвищення цін на страви, що користуються найбільшим попитом. З такими речами варто бути обережніше: підвищивши ціни на найбільш продавані страви, можна втратити частину постійних клієнтів. Можливо, вони і приходять у ваше кафе саме тому, що в ньому можна добре поїсти і випити пива на 1000 рублів. Якщо цю можливість прибрати, то ваше кафе перестане бути для них привабливим, а нових клієнтів не з'явиться.
2
Щоб збільшити середній чек , представляється необхідним залучити нових клієнтів - тих, які будуть готові залишити за вечір не 1000-1500 рублів, приміром, а 2000 і більше. Для початку важливо зрозуміти, що це за клієнти і що (які страви і напої, яку обстановку, музику і т.д.) вони віддають перевагу.
3
Побачити такого потенційного клієнта просто - для цього можна зайти в будь-яке кафе, в якому середній чек вище, ніж у вашому. Поспостерігавши за його відвідувачами, можна скласти приблизний портрет і клієнта, і потрібної йому обстановки.
4
Після цього можна починати вносити зміни в меню (зменшити вибір марок пива, зате урізноманітнити вибір коктейлів - вони дорожче і частіше користуються попитом у більш забезпечених людей). Важливо подумати і про зміну формату самого кафе. Можливо, варто по-іншому оформити приміщення? Одне і те ж приміщення може завдяки оформленню бути і в навмисне грубуватому, примітивному стилі, і в домашньому, і в вінтажному. Замість фонової танцювальної музики можна, наприклад, ставити джаз.
5
Чим довше клієнт пробуде в вашому кафе, тим більше буде середній чек . "Затримати" клієнта можна шляхом організації різних заходів - концертів, переглядів кінофільмів. Якщо ви не хочете перетворювати своє кафе в клуб, достатньо просто буде влаштувати в ньому невелику бібліотеку або пропонувати клієнтам грати в настільні ігри (шахи, нарди і т.д.). За цікавою книгою можна просидіти в кафе набагато довше, ніж просто за обідом, крім того, читання вимагатиме "підживлення" у вигляді зайвої чашки кави з десертом.
6
Важливо, щоб про ці зміни вашого кафе дізналося набагато більшу кількість людей і якнайскоріше. Для цього підходять найпростіші способи просування - роздача листівок відвідувачам схожого кафе (чому б їм наступного разу не прийти до вас?), Розміщення банерів в мережі.