Як зробити самому лаву для жиму. Як зробити універсальну лаву для жиму.

Для того, щоб займатися спортом, немає необхідності віддавати гроші за оренду спорт-залу, можна обладнати кімнату у звичайній квартирі. Найпоширеніші тренажери, це, звичайно, велодоріжка, силова установка і лава для жиму . Її теж можна зробити самостійно. Використовуйте нижчеподаний креслення.
Вам знадобиться
  • куточки, труби, з'єднання виконуються за допомогою гайок і болтів
Інструкція
1
Сама збирання відбувається так. Встановіть станину в штатне положення, розгорніть поперечку на лівій колоні на 90 градусів (дивіться креслення).
2
Після цього підніміть праву частину станини, підведіть під неї верхню перекладину стійок. У верхній частині вертикальні болти В1, В2 увійдуть у відповідні отвори поперечини (А1, А2).
3
Потім притисніть нижню перекладину стійок знизу до правої колоні станини так, щоб горизонтальний болт В3 входив в отвір А3 поперечини, закрутіть на цей болт гайку з приварений ручкою. Тепер болти В1, В2 не даватимуть стійок повертатися у вертикальній площині, а болт В3 не дасть стійок нахилятися, а станині підніматися щодо стійок.
4
Покладіть на станину лаву так, щоб отвори кріпильних куточків лави (А4, А5) збігалися з отвором А6 верхній лівій частині станини, і Протягніть металевий стрижень в ці отвори.
5
Підніміть праву частину лави і підведіть під неї сталеву трубу, уклавши її кінцями на спеціальні куточки, які пригвинчені до стійок з внутрішнього боку. Таких куточків дві пари: У1 - нижня, використовуйте їх для горизонтального положення лави, а У2 - верхня, для похилого положення. Таким чином, права сторона спиратиметься на цю трубу тією частиною, що укріплена за допомогою куточків.
6
Навантаження лави направляється вниз, а в похилому положенні і вправо, тобто труба виявиться затиснута між стінками стійок, лавою і куточками знизу. Наведена конструкція дозволить збирати і розбирати тренажер за пару хвилин без інструментів.