Як зварити грубку.

Опалення на дачі або в гаражі можна зробити електричне. Повісити на стіни нагрівальні елементи, підключити до них дроти - і все готово. Але цьому деколи можуть перешкоджати різні перепони, наприклад, слабка проводка або взагалі відсутність електрики. А зима не дивиться на наші труднощі, вона просто приходить і приносить з собою далеко не жарку погоду. Тому багато людей використовують як обігрівача найнадійнішу і невибагливу річ - звичайну дров'яну піч-«буржуйку».
Вам знадобиться
  • Труба, лист металу, куточок, зварювальний апарат, різак.
Інструкція
1
Візьміть трубу діаметром приблизно 50 сантиметрів і товщиною стінки не менше 6 міліметрів. Довжина її повинна становити приблизно 70 сантиметрів (це корпус печі). З листа металу такої ж товщини, як і труба Вирежте два кола діаметром 50 сантиметрів (це будуть кришки грубки).
2
В трубі зробіть два прямокутні отвори. Один отвір зробіть на половині висоти труби. Розміри отвору: горизонтальні сторони 25 сантиметрів, вертикальні 15 сантиметрів. Це буде отвір для закладки дров (обрізок використовуйте як дверцята, приваривши на шарнір).
3
Друге отвір зробіть в нижній частині труби, розмір його можна зробити трохи менше першого (дверцята для виїмки золи).
4
Приварите одне коло до нижньої частини труби - дно і приваріть до неї чотири шматки куточка або швелера (це будуть ніжки).
5
Усередині труби, між дверцятами приваріть колосникові грати (кілька прутків арматури на відстані в 5 сантиметрів один від одного, на них будуть лежати дрова).
6
Друге коло приваріть до верхньої частини труби (грубки) і виконайте в ньому отвір діаметром 80 міліметрів.
7
Візьміть трубу діаметром 80 міліметрів (чим довший труба, тим краще буде тяга) і приваріть до отвору в верхній частині (це буде димар).