Як прибрати макрос. Як уюрать макрос з excel.

З часом варто переглядати деякі застарілі документи на предмет присутності макросів . Практично щороку компанія Microsoft випускає оновлення пакета утиліт Microsoft Office. Разом з оновленнями приходять нові формули макросів , внаслідок чого частина макросів втрачає свою силу і стає просто непотрібною, а це зайва вага файлів. Якщо файлів всього кілька штук, ви не помітите різниці, але кількість файлів, зашкалювали за межі 100 - 200 документів говорить про необхідність видалення макросів .
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Макрос являє собою якийсь набір команд, а також інструкцій. Грубо кажучи, це функція, яка здатна виконати деякі складні завдання, як код в програмі девелопера. Макроси використовуються не тільки в текстовому редакторі MS Word, область його застосування є досить широкою - всі складові продукти Microsoft Office працюють з макросами. А сама мова програмування, з яким працюють макроси - досить відомий Visual Basic.
2
Для текстового редактора MS Word 2003 необхідно натиснути меню «Сервис», потім вибрати пункт «Макрос» з випав меню, потім натиснути на команду «Макроси». У діалоговому вікні в полі «Макроси из:» необхідно вибрати документ, в якому знаходяться ті чи інші макроси. Після знаходження потрібного макросу виділіть його і видаліть натисканням однойменної кнопки.
3
Для текстового редактора MS Word 2007 необхідно перейти на вкладку "Розробник". Якщо дана вкладка не відображається, її можна включити такий спосіб: натисніть кнопку Office, виберіть команду «Параметри Word», у новому вікні перейдіть до вкладки «Основні» і відзначте пункт «Показувати вкладку" Розробник "на стрічці». Після появи вкладки "Розробник" перейдіть до групи «Код» і натисніть кнопку «Макроси». У діалоговому вікні виберіть макрос, який ви хочете видалити.
Якщо ви часто працюєте з додатком Microsoft Office, то вам неодноразово доводиться виконувати одні й ті ж дії, наприклад, форматування тексту в документі або копіювання. Тоді ви повинні знати, що таке макроси і як з їх допомогою можна автоматизувати більшість рутинних операцій. Але в теж час макроси є програмами, тому потенційно вони небезпечні. Наприклад, хтось може вписати в документ макрос, який при його відкритті заразить комп'ютер вірусом.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - Microsoft Office 2007.
Інструкція
1
Звичайно, макроси значно полегшують роботу в Microsoft Office. Але тим не менше, якщо ви використовуєте їх, завжди є ризик отримати шкідливу програму. Особливо якщо вам часто доводиться відкривати документи з неперевірених джерел. В таких випадках макроси краще відключити або хоча б налаштувати систему таким чином, щоб зробити роботу з ними максимально безпечною.
2
Далі буде розглянута процедура зняття макросів на прикладі Microsoft Office 2007. Запустіть програму Microsoft Office (Word, Excel). Вибрати потрібно той розділ, макроси з документів якого будуть зняті. Якщо ви зніміть макроси з документів Word, вони як і раніше будуть включені в документах Excel. Натисніть на кнопку Office, яка знаходиться зверху в лівому куті вікна програми. Потім знизу з правого боку вікна виберіть рядок «Параметри».
3
У виниклому вікні виберіть параметр «Центр управління безпекою». Потім у правому нижньому куті вікна виберіть рядок "Параметри", після цього - компонент «Параметри макросів». Тепер відзначте пункт, який вам найбільше підходить.
4
Якщо ви клікніть по параметру «Відключити без повідомлень», то будуть відключені повністю всі макроси, незалежно від цифрового підпису, сертифікату. Виберіть цей параметр, якщо у вас немає довіри до макросам. Параметр «Відключити з повідомленням» працює за замовчуванням. При появі макросу буде показано діалогове вікно, в якому ви або його включите, або відмовитеся від нього.
5
Параметр «Вимкнути всі, крім макросів з цифровим підписом» означає, що якщо макрос не має надійної цифрового підпису, він будуть автоматично відключений. Якщо цифровий підпис буде присутній, то з'явиться вікно, в якому ви зможете або включити макрос, або його відхилити. Останній пункт - це «Включити все». Краще не вибирати цей параметр, якщо не впевнені в джерелах макросів, так як ризикуєте виходом з ладу операційної системи.