Як зшити бандану. бандана спортивна своїми руками.

Бандана - хустка з легкої тканини, використовуваний як головний убір в середовищі байкерів і рокерів, а також інших субкультур. В якості тканини для його виготовлення зазвичай використовуються льон, бавовна, з малюнком або однотонний.
Інструкція
1
Перед початком шиття визначте розмір майбутньої бандани. Для цього обмірте голову від основи черепа через лінію чола до вихідної точки. Додайте до отриманого результату 5-7 см. І отримаєте довжину сторони бандани. За бажанням можете збільшити розмір до необхідного.
2
Продумайте малюнок, яким оформите бандану . Краще підберіть орнамент або фігуру з невеликою кількістю квітів і деталей, наприклад, квітка з п'ятьма пелюстками і трьома листами. Кожну деталь малюнка виріжте з паперу і відкладіть.
3
На однотонної хлопчатой тканини накресліть квадрат зі стороною, обчисленої в попередньому кроці. Виріжте з невеликим (5 мм.) Припуском на шви.
4
Краї тканини підігніть і обробіть спеціальним хусткового швом. Найкраще це робити на машинці, щоб шви були рівними і не забирали багато сил.
5
Візьміть шматки кольорового замші і прикладіть до них вирізані деталі малюнка. Обведіть і виріжте без припусків на шви.
6
Приклейте або пристрочите деталі замшевого аплікації до бандані. Слідкуйте, щоб з вивороту шви були такими ж рівними, як на обличчі, а клей не накопичувався. Коли клей висохне, бандана буде готова.