Як клеїти павутинку.

«Павутинка», друга назва - малярний стеклохолст, забезпечує рівне покриття стіни або стелі для згладжування поверхні, армування невеликих тріщин, нанесення обробки. Наклеювання « павутинку » заняття не дуже складне, але трудомістка.
Інструкція
1
Спочатку необхідно підготувати стіни або стелю. Ошкуріть поверхню і нанесіть ґрунтовку, щоб видалити пил. Якщо стіну або стеля не гарантувати, а відразу приступити до наклеювання «павутинки», пил разом з клеєм утворює невеликі кульки, які перешкоджатимуть рівномірному розподілу клею. Також грунтовка створює захисне покриття, завдяки якому, клей не так сильно вбирається, і шпалери тримаються набагато краще.
2
Тепер можна приступати до поклейки малярного склополотна. Попередньо відміряйте і відріжте його відрізки по висоті стін або по довжині стелі з запасом близько 5 см.
3
Нанесіть спеціальний клей на стіну або стелю товстим шаром за допомогою широкого валіка.Возьміте відрізаний стеклохолст і приклейте на поверхню вертикально по стіні, використовуючи схил, або прямо вздовж стіни при наклеюванні на стелю.
4
Обріжте надлишки «павутинки» канцелярським ножем. Тепер нанесіть ще один шар клею, але вже на поверхню склополотна, просочуючи полотно. Приберіть надлишки клею зі скловолокна, розгладжуючи малярським шпателем.
5
Наступний лист «павутинки» клейте встик і повторіть всі операції, як при поклейке першого. Через добу малярний стеклохолст готовий до подальшої обробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PYqvqFqb8mM
Корисна порада
При роботі з склохолстом дотримуйтесь заходів безпеки. Уникайте вдихати повітряну суспензію скловолокна. Наклеювання краще проводити в спецодязі з використанням засобів індивідуального захисту органів дихання, органів зору, шкіри рук.