Як налаштувати комунікатор.

При покупці стільникового телефону кожен власник прагне насамперед налаштувати його таким чином, щоб оптимізувати як використання його за прямим призначенням, так і мінімізувати витрати на оплату рахунків. У разі комунікатора , варто особливу увагу приділяти настройці тих додатків, які максимально полегшать вам використання пристрою, а також налаштуванні необхідних функцій оператора.
Інструкція
1
В першу чергу, відразу після покупки телефону, попросіть консультанта допомогти вам з налаштуванням мобільного інтернету. Дізнайтеся з приводу оптимального тарифу на інтернет, в разі необхідності придбайте адаптер на дві сімки. Одна сім-карта буде служити для дзвінків і бути основною, друга ж послужить для використання мобільного інтернету.
2
Завдяки великому екрану, комунікатор ідеально підходить для того, щоб здійснювати веб-серфінг. Додатком, що в рази дозволить вам зменшити витрати на інтернет, є браузер Opera mini. Скачайте його з сайту opera.com або з будь-якого іншого сайту. Найголовніше - щоб версія браузера підходила під операційну систему, встановлену на вашому телефоні. Після того, як ви встановите браузер на комунікатор, вимкніть завантаження картинок, щоб мінімізувати витрати на інтернет.
3
Перевірте динамік комунікатора . У разі, якщо він занадто тихий, використовуйте програму для збільшення гучності звуку - аудіоредактор Adobe audition є найкращим варіантом. За допомогою редактора, або підсильте звук, або нормалізуйте його. Не забудьте збавити низькі частоти - в силу своїх особливостей, динамік комунікатора , як правило, може відтворювати тільки високі частоти.
В майбутньому з розвитком інформаційних технологій зустріти у перехожого в руках звичайний мобільний телефон буде практично неможливо. Комунікатори і смартфони тепер користуються все більшою популярністю. Це, в принципі, і зрозуміло, адже вони надають набагато більше можливостей для роботи і бізнесу, іноді навіть замінюючи собою стаціонарний ПК.
Інструкція
1
В таких «розумних» телефонах є практично все: операційна система, антивірус, офісні додатки, відео та аудіо плеєри, ігри, навігація і т.п. До вас в руки потрапляє повний комплект всіх необхідних сервісів, і все, що залишається - розібратися, як ними пользоваться.Одно з найбільш популярних сьогодні додатків - GPS, настройка якого здійснюється особливим чином. Природно, перше, що вам потрібно зробити - купити комунікатор або смартфон з наявністю даної функції. Далі - простіше. Скачайте спеціальну програму для КПК, що дозволяє обробляти GPS сигнал. Сьогодні таких програм незліченна безліч, головне, підберіть відповідний примірник для вашого пристрою.
2
Далі зайдіть в налаштування даного додатка і введіть всі дані, зазначені в інструкції до нього. Якщо все зроблено правильно, то програма повинна працювати. Однак дуже часто з цим можуть виникнути проблеми, тоді вам доведеться виконати ще кілька простих дій.
3
Щоб усунути дану несправність, вкажіть в налаштуваннях програми параметри віртуального СОМ-порту, використовуваного програмою для підключення до приймача GPS. Проблеми з підключенням можуть виникнути в тому випадку, якщо програма навігації на вашому комунікаторі не розпізнає і не визначає GPS приймач, навіть коли він вбудований в мобільний пристрій. Це пов'язано з тим, що стандартні настройки GPS вказані невірно.
4
Щоб визначити СОМ-порт і його швидкість безпосередньо для вашого КПК, встановіть програму GPSinfo, яка повинна поставлятися на диску в комплектації пристрою. Встановивши програму, проскануйте всі порти і визначте, на якому з них розміщений GPS. Візьміть дані цього порту і використовуйте їх для подальшої настройки.
5
За допомогою цієї ж програми протестуйте з'єднання з приймачем, щоб переконатися, що все працює правильно. Для цього натисніть кнопку «Start GPS», і ви побачите, що програма виводить одержувані з супутників дані.
6
Після остаточної настройки вимкніть програму GPSinfo, оскільки вона не дозволить навігації використовувати зайнятий порт.