Як вибрати шоколад.

Шоколад продається всюди: в супермаркетах, в метро, книжкових магазинах, готелях, в аеропорту, клубах і на ринках. Ви можете знайти молочний, темний, білий шоколад, шоколад з горіхами, з фруктами і навіть елітний шоколад. Відомо, що шоколад містить флавоноїди-антиоксиданти, які здатні знизити рівень «поганого» холестерину в крові і запобігти пошкодження клітин. Але перш ніж поспішати в магазин за шоколадом, слід дізнатися, як вибрати правильний шоколад.
Інструкція
1
Почніть з вивчення списку інгредієнтів, що входять до складу шоколаду. Справжній шоколад повинен складатися з тертого какао, а не какао-порошку. Уникайте рослинних і кондитерських жирів і штучних ароматизаторів. Замість них до складу повинно входити даний какао-масло. Інакше шоколад називатиметься плиткою або аналогом. Високий відсоток цукру є показником низької якості. Переважніше наявність у складі тростинного цукру, фруктози і сиропу агави.
2
Вивчіть спосіб упаковки. Плитковий шоколад завжди загортається в алюмінієву фольгу, а потім в паперову етикетку. Дрібні плитки можуть бути загорнуті в паперовий пояс. При упаковці шоколадних батончиків з начинками дозволено застосовувати парафіновану подвертку.
3
Хороший шоколад повинен мати хороший колір. Шукайте шоколад темно-коричневого або кольору дерева венге, без смуг, плям, тріщин або отворів. Білий шоколад зазвичай злегка перламутрового кремового кольору.
4
Якщо ви потримаєте шматочок шоколаду між пальцями, він повинен почати танути протягом декількох секунд. Чим більше какао-масло містить щоколад, тим швидше він буде танути.
5
Аромат хорошого шоколаду неможливо сплутати ні з чим. Він добре збалансований і без сторонніх фруктових або кавових запахів.
6
Можна багато чого сказати про шоколад, коли відламайте шматочок від плитки. Чистий розлом вкаже на високу кількість і достатній вміст в складі какао-масло. Якщо в шоколаді присутні рослинні жири, ласощі буде легко кришитися і розколюватися.
7
Поведінка шоколаду в роті - головний спосіб визначити якість. Ласунам до душі плавящийся в роті шоколадний шматочок, все тому, що какао-масло має температуру плавлення, рівну нашої власної температурі тіла. Але крім м'якого плавлення, шоколад повинен давати вибух смаку. Уникайте шоколад, який стає на мові зернистим, восковим або борошнистим. Шукайте багатий вершковий смак з масляними відтінками.