Як синхронізувати Opera.

При використанні браузера Opera у веб-серфера є можливість синхронізувати свої закладки, вміст експрес-панелі, зроблені нотатки та іншу персональну інформацію за допомогою сервісу Opera Link. При включеному сервісі якщо, наприклад, ви додасте або видаліть посилання в браузері вашого персонального комп'ютера, то це ж саме відбудеться автоматично і в вашому браузері в нетбуці, лептопі або мобільному телефоні.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Для синхронізації Opera досить клацнути зелений значок в панелі браузера.
2
Проте якщо у вас ця опція ще не активована, то треба виконати кілька попередніх кроків. Спочатку розкрийте в меню розділ «Синхронізація» і клацніть пункт «Увімкнути синхронізацію».
3
Браузер покаже вітальне віконце, в якому потрібно просто клікнути кнопку «Далі» і він покаже наступне вікно, де потрібно заповнити ваші реєстраційні дані. Крім логіна і пароля (двічі), тут треба вказати ваш email-адресу, на який буде надіслана посилання для активації реєстрованої облікового запису. Тут же треба поставити відмітку про згоду з умовами використання сервісу і натиснути кнопку продовження процедури.
4
Наступним буде вікно «Параметри синхронізації». У ньому перераховані сім типів даних, синхронізація яких доступна в сервісі Opera Link. За замовчуванням відзначені вони всі, але якщо щось зі списку ви хочете виключити - зніміть галочку у відповідного пункту. Коли все підготуєте, натисніть кнопку «Завершити».
5
Після цього на вказану вами адресу прийде лист англійською мовою, що містить посилання для активації. Перейшовши за вказаною адресою, ви зробите службу Opera Link доступною для використання в повному обсязі. У секції «Синхронізація» меню браузера замість пункту «Увімкнути синхронізацію» з'являться три інших. Тепер ви можете синхронізувати з збереженими на серверах Opera настройками будь-який з своїх браузерів встановлених в інших комп'ютерах і мобільних пристроях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=14H8oEtzTbU