Як заряджати нову батарею.

Нова батарея схожа на нову трикотажну кофту: як одна при першому ж дні шкарпетки розтягується і приймає форму тіла свого володаря, так інша при першій же зарядці отримує ту енергоємність, яку ви їй задасте.
Інструкція
1
Відразу після покупки вставте батарею в апарат. Увімкніть його та не вимикайте, поки він сам не сяде і не відключиться. Якщо ви будете заряджати нову батарею неповністю розцяцькованої, сигнал про повну розрядці вона буде подавати на тому рівні заряду, який ви їй задасте зараз.
2
Вставте батарею в зарядний пристрій відповідно до полярністю: плюс до плюса, мінус до мінуса. Вставте пристрій в розетку.
3
Залиште батареї до повної зарядки, на час, вказаний на упаковці батарей. Не залишайте їх на весь день або всю ніч, інакше енергоємність знизиться. Знімати батареї до повної зарядки теж не можна: при наступній зарядці батарея набере струму до того ж неповного рівня.
4
Розрядіть і зарядите батарею таким же чином кілька разів: спочатку до повного спустошення, потім до країв. Після цього енергоємність батареї «розтягнеться» до належного обсягу, і нею можна буде користуватися повноцінно.
Зверніть увагу
Не заряджайте повторно батареї, які не підлягають перезарядці. Луг або кислота, що міститься в них, витече і зашкодить зарядний пристрій.