Як класти плінтус.

Планується виконує дуже важливі функції. Він надає підлозі стилістичну закінченість і є прекрасним його прикрасою. Також плінтус приховує зазори, наявні між підлогою та стінами. Існує декілька видів плінтуса: шпонований, пластиковий, гнучкий, ламінований і дерев'яний.
Вам знадобиться
  • - плінтус;
  • - з'єднувальних елементів (зовнішні і внутрішні кути, з'єднувачі, торцеві заглушки);
  • - інструмент
Інструкція
1
Виберіть плінтус відповідного кольору. Розрахуйте потрібну кількість матеріалу і сполучних елементів (зовнішні і внутрішні кути, з'єднувачі, торцеві заглушки).
2
Почніть від кута довгої стіни. Вийміть центральну планку. Надіньте куточок на один кінець плінтуса і прикладіть до місця монтажу. Перше отвір повинен бути на відстані 5-6 см від кута. При бездоганно рівній стіні друге і наступні отвори повинні розташовуватися на відстані 40 см один від одного.
3
Поставте мітки на стіні олівцем. Перфоратором свердлите отвори в стіні. Видаліть утворилася пил. Забийте дюбеля в просвердлені отвори. Прикладіть плінтус на місце кріплення.
4
Зробіть проколи шилом в місцях, відповідних положенню дюбеля. Вставте саморіз і шуруповертом (або викруткою) вкрутите його. За тим же принципом закріпіть плінтус по всьому отворам, крім останнього. Вставте центральну планку, але не до кінця. Притримуючи її, вкрутите саморіз останнім отвір. Поправте планку і надіньте з'єднувач. Вставте цей відрізок плінтуса в соединитель і закріпіть аналогічним чином.
5
Дійшовши до кута (або закінчення стіни), виміряйте залишився ділянку і відпиляйте необхідний відрізок плінтуса разом з центральною планкою, враховуючи ширину з'єднувача і кутовий заглушки. Встановіть плінтуса на всі залишилися стіни.
Зверніть увагу
Пластиковий плінтус заслужив довіру серед великого числа покупців з-за низької ціни, простоти монтажу, широкої колірної гами, можливості приховати проводку. Його установка здійснюється після закінчення поклейки шпалер на стіни (або інший обробки) і настилу лінолеуму (або іншого покриття).