Як класти тепла підлога.

В даний час мешканці багатоквартирних будинків незадоволені центральним опаленням. Живучи в приватному будинку, люди змушені боротися з протягами і витрачати великі кошти на газове опалення. А якщо в будинку маленька малюк, який тільки починає повзати , просто необхідно встановити теплі підлоги.
Вам знадобиться
  • - теплоізоляційний матеріал;
  • - скотч;
  • - терморегулятор;
  • - плівковий інфрачервоний тепла підлога
Інструкція
1
Розрахуйте кількість необхідної плівки для обігріву приміщення, враховуючи тільки вільні ділянки, не зайняті меблями. Це значно заощадить гроші та час.
2
Ретельно очистіть підлогу від бруду і пилу. Спочатку кладіть теплоізоляційний матеріал. Укладайте його по всій підлозі, скріплюючи скотчем на стиках. Потім намітьте місце розташування терморегулятора на стіні.
3
Розріжте плівку на смуги потрібного розміру по лініях відрізу. Розташуйте їх на підлозі по попередньо наміченої схемою мідної смугою вниз і контактами до стіни, де пізніше ви встановите терморегулятор.
4
Встановіть контактний затискач на мідну смугу плівки. Підключіть до нього монтажні провода.Заізоліруйте всі місця розрізу плівки з іншого боку стіни і місця підключення проводів до затискачів.
5
З виворітного боку інфрачервоної плівки підключіть датчик температури підлоги. Заізоліруйте его.Подключіте до терморегулятора монтажні дроти і датчик температури. Підключіть терморегулятор до електромережі
Зверніть увагу
Найпростішим в укладанні і експлуатації є плівковий інфрачервоний тепла підлога. Принцип роботи полягає в інфрачервоному випромінюванні, яке не шкодить здоров'ю і випромінює м'яке тепло. Головною перевагою такої підлоги є те, що він підходить під будь-який тип кінцевого покриття. В комплект входить сама плівка, контактні затискачі, електропроводка і комплект ізоляції, терморегулятор, сенсор температури підлоги, інструкція.