Як виростити цибулю на зелень.

Свіжий зелений цибуля - завжди бажаний гість в кожному будинку, адже вітамінів в ньому в 3-5 разів більше, ніж в цибуля Овіц. Головне правило багатого врожаю - добре насіння, для розсадки в якості зелені краще використовувати многозачатковие. Ну і, звичайно, необхідно дотримуватися всіх умов щодо вирощування та догляду.
Інструкція
1
Посадка.Висажівают цибуля Овіц на відкритий грунт ранньою весною. Грунт має бути досить пухкої. Якщо земля буде щільною, цибуля не зможе повноцінно розвиватися, відбудеться затримка у формуванні коренів. Висаджують цибуля Овіц на відстані 2-3 см один від одного. Якщо висадку ви справили восени, то необхідно грядки обсипати зверху опалим листям дерев, а навесні удобрити азотсодержащими субстратами.
2
Подкормка.Для швидкого прогрівання грунту грядку мульчують перегноєм або торфом. Якщо погода на вулиці похмура, дощі, холод, грядки необхідно вкривати під поліетиленову плівку.
3
Полів.Лук невибагливий у вирощуванні, проте надмірна вологість ґрунту призводить до водянистості пір'я, а недолік - до подрібнення і сухості врожаю. Пам'ятайте: цибуля необхідно поливати регулярно, але помірно.
4
Вредітелі.Чтоби урожай був здоровий, необхідно вчасно проводити профілактичні заходи: полив, прополку, підгодівлю, розпушування та профілактичну боротьбу з шкідниками. 1-2 рази на місяць обприскуйте урожай спеціальним розчином «Циркон», який можна придбати в Спеціалізується магазині. Якщо ви помітили найменше пошкодження пір'я, негайно видаліть їх, щоб не допустити поразки всього врожаю.
5
Збір урожая.Собірают цибуля на 17-25 день після висадки в весняний період і на 30-35 день після висадки в осінній період. Зрілий цибуля використовують для приготування різних салатів і як прикраса при подачі основного блюда.