Як підключити два комп'ютера до інтернету через роутер. пк інтернет роутер.

Щоб мати можливість виходу в інтернет з будь-якого комп'ютера у себе вдома, необхідно створити локальну мережу. І найбільш оптимальний сьогодні варіант - це використання для цієї мети роутера (маршрутизатора). Щоб не тягнути дроти по квартирі, з'єднуючи пристрої мережі, доцільно мати роутер з бездротовим інтерфейсом Wi-Fi. Це вірно і в тому випадку, якщо ваші комп'ютери не мають Wi-Fi модуля. Його можна придбати додатково у вигляді карти PCI або USB-модуля. Для підключення комп'ютерів до інтернету зробіть наступне:
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - маршрутизатор
Інструкція
1
Підключіть до WAN-порту роутера кабель вашого провайдера.
2
Підключіть комп'ютер до роутера кабелем, з'єднавши його мережеву карту з роз'ємом Lan маршрутизатора.
3
Підключіть роутер і комп'ютер до електричної мережі і включіть їх.
4
Налаштуйте роутер для отримання інтернету. Для цього в браузері введіть адресу роутера, наприклад, http://192.168.1.1/і авторизуйтесь, ввівши логін і пароль. Адреса роутера, логін і пароль можуть бути різні залежно від виробника пристрою, і їх можна довідатися з документації до маршрутизатора. Настройку виробляєте відповідно до рекомендацій свого провайдера і виробника роутера. Після настройки перезавантажте роутер. Переконайтеся, що підключений до нього комп'ютер отримав доступ в інтернет, зайшовши на який-небудь сайт.
5
Налаштуйте бездротове з'єднання на роутері відповідно до інструкції виробника.
6
Підключіть другий комп'ютер до мережі Wi-Fi, попередньо переконавшись, що його Wi-Fi-модуль активний. Для цього правою кнопкою миші клацніть по значку бездротового з'єднання в панелі задач і виберіть команду «Підключити». Переконайтеся, що інтернет доступний тепер і з цього комп'ютера .
Корисна порада
Використовуючи Wi-Fi підключення, ви можете отримати доступ в інтернет і для інших своїх пристроїв, що мають Wi-Fi-інтерфейс: смартфонів, кишенькових персональних комп'ютерів, ігрових приставок.