Як прибрати затірку.

Затирка дозволяє захистити плитку від зайвої вологи і пошкоджень. Для цього в її склад додають спеціальні речовини, багаторазово підсилюють міцність і еластичність, що в підсумку, при необхідності зняття затірки, стає справжньою проблемою.
Інструкція
1
Якщо ви тільки почали класти затірку , і вона ще не застигла, зайву відразу забирайте шпателем або теркою. Якщо ж затирка стара, затверділа, видаляйте її за допомогою абразивної терки. Для видалення зайвої цементної затірки використовують і спеціальні хімічні засоби.
2
Візьміть спеціальний кислотний очищувач для видалення цементних залишків. Розведіть його у воді, відповідно до інструкції. Розмішайте і нанесіть його на поверхню з затіркою.
3
При зіткненні розчину з цементом почнеться хімічна реакція у вигляді піноутворення. Після її закінчення видаліть затірку великою кількістю води.
4
Після видалення затірки нанесіть спеціальне просочення на місце обробки, яка запобіжить проникненню вологи, захистить плитку і шви від утворення плям і пошкоджень.
5
Якщо затирка на епоксидної смолі, використовуйте спеціальний епоксидний очищувач. Використовуйте його, якщо після укладання затірки пройшло більше двох днів. Якщо ж поклали недавно, то вона підсохла ще недостатньо сильно, і її можна видалити звичайною ганчіркою. Після 24 годин не видаляйте затірку механічним способом щоб уникнути псування, вимушеного зняття всього підстави.
6
Видалення затірки кислотою краще доручіть досвідченому майстру, оскільки самостійно цю процедуру призвести без ризику псування плитки дуже складно.