Як годувати кошеня в 3 місяці.

Сумлінні заводчики віддають кошенят новим господарям у віці трьох місяців. В цей час малюка вже перестає годувати мама-кішка, і він повністю переходить на тверду їжу. Ваше завдання годувати кошеняти збалансованою їжею по вибраній схемі живлення.
Інструкція
1
Віддаючи вам кошеняти , заводчик зобов'язаний вам розповісти, чим харчується малюк. Ви повинні дотримуватися звичного харчування кошеняти , щоб у нього не виникало проблем з травленням. У цьому віці не можна різко міняти схему годування через те, що кошеняті буде зроблена перша щеплення, і імунітет буде ослаблений. Кошенят можна годувати, вибираючи з двох варіантів: натуральна їжа або сухий корм.
2
Якщо кошеня харчується натуральною їжею, ви повинні щодня давати йому збалансоване меню. В раціон можна включити м'ясо: нежирну яловичину, телятину, кролика, курку, індичку. Все м'ясо повинне бути тільки свіжим, ретельно промитим. Його можна відварити, а можна помістити в морозилку на 48 годин, а перед годуванням ошпарити окропом. М'ясо для кошеняти дрібно нарізається і подається кімнатної температури. Його необхідно змішувати з овочами і крупами. З овочів можна давати відварну моркву, кабачок, гарбуз. З круп кошенят слід годувати просунув (гречкою), вівсянкою або рисом. Крупи необхідно відварити, змішати з дрібно нашаткованими овочами і м'ясом.
3
А ось рибою балувати кошенят не варто частіше 2 разів на місяць. Її можна давати тільки нежирну морську і тільки у відварному вигляді.
4
Споживання молока у віці 3 місяців потрібно припинити. У кішок перестає вироблятися фермент для переварювання лактози, і можуть траплятися нетравлення шлунка. В раціоні можна залишити тільки кисломолочні продукти: сир, кефір, йогурт.
5
Якщо кошеня харчується натуральною їжею, то йому необхідно давати вітамінні й мінеральні підгодівлі. Які саме, підкаже ваш ветеринар на основі здоров'я кошеняти .
6
Другим варіантом годування кошеняти вважається сухий гранульований корм. Такий можна давати кішкам, починаючи з двомісячного віку. Перший час корм розмочують у воді, переводячи на нього поступово. Кількість розраховується, виходячи з віку і ваги кошеняти . Такі дані вказані на упаковці корму. Вибирайте тільки продукцію відомих фірм-виробників і придбайте в зоомагазинах. При годуванні сухим кормом не потрібні додаткові підгодівлі вітамінами, так як вони вже міститися в гранулах. Не рекомендується давати сухий корм і натуральну їжу одночасно. Можна лише зрідка балувати вихованця відвареним м'ясом або вологим кормом в пакеті. Такий прикорм повинен вважатися ласощами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8TWrPyJm6Es