Як утеплити укіс.

При теплоізоляції ПВХ вікон велике значення має їх правильний монтаж, а також окрема теплоізоляція укосів . Зазвичай це роблять майстри, які встановлюють вікна. Але часто трапляється, що передбаченої ними теплоізоляції недостатньо, через це доводиться самостійно утеплювати укоси.
Інструкція
1
Утеплення укосу проводите до його установки. Для цього використовуйте звичайну монтажну піну. Але не думайте, що монтажної піни для утеплення вікна буде достатньо, і укіс зовсім не знадобиться. Монтажна піна сама по собі не практична, легко руйнується під впливом вологи і сонця. Теплоізоляція відповідно порушується.
2
Тому для огорожі піни від попадання вологи встановіть зовнішній укіс. Зовнішні укоси встановлюйте відразу до установки склопакета, оскільки склопакет зробить деякі шви недоступними.
3
запінили порожнечі між укосом і цегляною стіною монтажною піною. Піну наносите пошарово, її загальна товщина повинна скласти приблизно 3 см. Пам'ятайте що, що піна в процесі висихання розширюється, тому залишайте запас місця. Місця монтажного шва і по краях обшивки замажте герметиком. Відкоси прогрунтуйте і пофарбуйте тиксотропної емалью.Ізлішкі піни зріжте ножем.
4
утеплюються внутрішні відкоси наступним чином. Зніміть стулки з петель, і за допомогою фрези зробіть вузький паз. Із силіконової гуми (ізносоустойчива, Теплотривкість) виготовте трубчастий ущільнювач. Ущільнювач вклейте між половинками стулки, всередині проведіть герметизацію силіконовим герметиком по периметру стекла.Повесьте стулки на місце, замінивши болти і стяжки замків.