Як встановити врізну мийку. Як причепити раковину до мийки.

При покупці нової кухонних меблів ми незмінно стикаємося з проблемою заміни сантехнічного обладнання. Нові меблі на кухні передбачає і нову мийку . Установка мийки може бути проведена не тільки фахівцями. Найчастіше господарі самі встановлюють сантехніку на кухні. При сучасному виборі устаткування це неважко, та й допоможе заощадити масу часу і коштів.
Інструкція
1
Мийки за способом кріплення бувають врізні і накладні. Для того щоб встановити врізну мийку , вам знадобиться деякий набір інструментів: будівельна рулетка, олівець, лобзик, дриль, герметик, шпатель. Всі інші кріпильні та сантехнічні елементи додаються в комплекті з мийкою або підлягають покупці в спеціалізованому магазині сантехніки.
2
Акуратно зніміть стільницю з меблів. Встановіть її так, щоб вам було зручно працювати лобзиком. Візьміть нову мийку , прикладіть її до стільниці і обрисуйте по контуру якомога точніше. Відкладіть на малюнку 1,5 см всередину і намалюйте ще один, внутрішній контур. З цього контуру і слід робити виріз під мийку .
3
Просвердлите декілька отворів по внутрішньому контуру, акуратно виріжте лобзиком виріз під мийку . Ретельно обробіть випиляні краю вирізу під мийку герметиком, силіконом або епоксидною смолою. Від сумлінності обробки залежить цілісність стільниці під мийку . Шари герметика наносите шпателем, не залишаючи проміжків. Залиште стільницю для висихання герметика на певний строк, позначений на упаковці засобу для герметизації.
4
Сама мийка встановлюється на стільницю за допомогою силікону або спеціального ущільнювача, який входить в комплект з мийкою. Переверніть мийку і наклейте ущільнювач (або нанесіть силікон) якомога ближче до зовнішнього краю мийки.
5
Переверніть мийку в нормальне положення і встановіть її в виріз стільниці. Закріпіть мийку за допомогою кріпильних деталей.
6
Після приклеювання мийки, акуратно видаліть надлишки силікону або ущільнювача гострим ножем. Зберіть воєдино зливну арматуру і герметично приєднайте її до зливного отвору мийки і до її переливний отвір.
7
Підключіть арматуру до каналізації за допомогою сифона обраної конструкції. Особливу увагу звертайте на герметичність під'єднання.