Як заховати газову колонку. газова колонка шафі.

Якщо ваша кухня досить маленька і в ній до того ж є газова колонка, то подібний громіздкий елемент позбавлятиме приміщення легкості і візуально ще більше зменшувати простір. Ось кілька нехитрих способів зробити колонку непомітною і грамотно вписати її в інтер'єр кухні.
Інструкція
1
В даний час виробники роблять газові колонки не такими вже й великими. Крім того, якщо ви гарненько постараєтеся, то можна знайти варіанти не тільки білого кольору (хоча їх, звичайно, більшість), але і чорного, а іноді зустрічаються колонки з розписом. Погодьтеся, що така деталь може не просто не зіпсувати інтер'єру, але і стати оригінальним елементом декору.
2
Якщо ви не змогли підібрати колонку потрібно вам колірної гами, то спробуйте отдекоріровать її самим. Для цього візьміть плівку відповідного відтінку, можете також нанести різноманітні орнаменти на поверхню. Такий хенд мейд привнесе у вашу кухню нових фарб і стане гідною прикрасою приміщення.
3
Якщо варіант залишити колонку відкритою вас не влаштовує, заховайте її в спеціальний шафа в тон решти меблів (бажано зробити це ще при замовленні кухні, щоб вся меблі були в одній колірній гамі).
4
Однак при такому варіанті пам'ятайте, що стінки шафи ні в якому разі не повинні близько примикати до самої колонці. Також зверніть увагу, що правила безпечної експлуатації газової колонки вимагають наявності хорошої вентиляції, а, отже, шафа, в який ви будете ховати колонку робіть вентильованим.