Як збільшити щоки.

Найледачішими м'язами у людини є, мабуть, м'язи обличчя. Саме тому вони раніше інших втрачають свою пружність, обвисають. Щоб надати шкірі пружність, підтягнути і збільшити обвислі щоки , почніть займатися спеціальними вправами, які зміцнять мускулатуру вашого обличчя, підтягнутий щоки і поліпшать загальний стан шкіри на обличчі. І чим регулярніше ви будете займатися вправами, тим швидше результат дасть про себе знати.
Інструкція
1
Сильно надійти щоки , потім розслабте м'язи. Зробіть 10-20 повторів.
2
Стисніть кисті рук в кулак, поставте їх одна на іншу і зіпріться на них своїм підборіддям. Намагайтеся одночасно піднімати підборіддя руками і опускати його, протидіючи натиску рук.
3
Наберіть повний рот повітря, потім надійти щоки і як би катайте повітря всередині порожнини рота, заганяючи його то під нижню, то під верхню губу, то в праву, то в ліву щоку. Вважайте до 30, після чого випустіть з рота повітря. Також замість повітря можна використовувати мову, водячи ним по порожнини рота і масажуючи зуби і ясна.
4
Закривши рот, змикає і розмикати зуби раз 10-12.
5
Для розгладження мімічних ліній навколо рота наберіть в нього повітря і потім якомога сильніше видихніть його. Повторюйте дану вправу тричі на день по 15-20 разів.
6
По черзі злегка торкайтеся всіх зубів мовою. Почніть з корінних.
7
Губи витягніть трубочкою і спробуйте беззвучно вимовити звук «У». Тим же чином промовте звук «О». Після цього чергуйте два цих звуку, повторивши їх кілька разів.
8
Висуньте нижню щелепу вперед і сильно напружте м'язи шиї. Зафіксуйте цей стан і розслабтеся, дорахував до 3.
9
Постарайтеся дотягнутися кінчиком язика дощенту неба. І чим далі у вас вийде, тим краще.
10
Закрийте (але не стискайте щільно) рот і напружте м'язи шиї, немов ви хочете зробити величезний ковток.
11
Опустіть якнайнижче куточки зімкнутих губ і одночасно з цим напружте м'язи шиї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2_NlfEtQeO0