Як заварювати каву у френч-пресі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кава , заварений в френч- пресі , відрізняється насиченим багатим смаком. Тоді як фільтри крапельної кавоварки поглинають частину масла з зерен, а значить збіднюють смак і аромат напою, френч-прес дозволяє насолодитися повною гамою відчуттів. Френч-преси або кава-преси роблять зі скла, сталі та пластику, різних розмірів і різноманітних модифікацій. Все що вам потрібно для того, щоб заварити чашечку чудової кави - це свіжомелені зерна, гаряча фільтрована вода і френч-прес.
Вам знадобиться
    • Кава в зернах
    • Кофемолка
    • Френч-пресс
Інструкція
1
Наповніть чайник фільтрованої водою і поставте на вогонь. Кип'ятіть воду завжди незадовго до того, як приступите до заварювання кави. Окріп повинен трохи охолонути перед тим як ви приступите до процесу.
2
Налийте в френч-прес гарячої води, щоб прогріти скляну колбу.
3
Сміливі кавові зерна. Помел повинен бути середній або грубий, але не тонше. Спробуйте для початку заварювати одну столову ложку на п'ять мілілітрів води. Надалі ви зможете відкоригувати фортеця заварки по своєму смаку.
4
Злийте воду з кави-преса і покладіть на дно необхідну кількість меленої кави. Додайте гарячої води з чайника. Зверніть увагу на те, щоб від країв колби до води залишилося не менше пари сантиметрів.
5
Повільно перемішайте воду і каву ложкою або дерев'яною паличкою.
6
Накрийте колбу кришкою з поршнем і залиште її у верхній частині преса. Дозвольте кави заварюватися не менш трьох-п'яти хвилин. Чим довше ви будете заварювати каву, тим міцніше він буде.
7
Повільно і якомога рівномірніше опустіть плунжер вниз. Якщо ви докладете надмірні зусилля чи зробите це різко, кавова гуща може потрапити в напій.
8
Перелийте каву в чашку, якщо ви дозволите йому знаходиться в френч- пресі далі, він продовжуватиме заварюватися і, зрештою, може стати занадто гірким.
9
Мийте колбу і сітчастий фільтр вручну. Робіть це відразу ж після того, як вип'єте свою каву, щоб видалити масла і гущу і наступного разу отримати такий же свіжий і чистий кави.
Корисна порада
В френч-пресі ви можете заварювати каву з різними добавками - корицею, анісом, кардамоном, але не варто додавати в колбу цукор, мед, солодкі сиропи.
Френч-пресом називають циліндричний глечик зі скла, порцеляни або пластику з поршнем, з'єднаним із дрібною сіткою і кришкою. Деякі заварюють в ньому чай, але спочатку створений він був для того, щоб готувати кави. Перевагою френч-преса перед крапельної кави варінням є той факт, що кави в ньому виходить духмяний і смачніше за рахунок масел, що містяться в кави йних зернах . Фільтри крапельних кави варок затримують їх.
Інструкція
1
Приготуйте воду. Для гарного кави потрібна насичена киснем вода, з невеликою кількістю мінеральних речовин. Візьміть бутильовану мінеральну воду або пропустіть водопровідну воду через спеціальні фільтри. Наберіть трохи більше води, ніж об'єм посудини в френч- пресі , і доведіть її до кипіння.
2
Для ароматного смачного кави дуже важливий свіжий помел. Краще, якщо ви придбаєте напій в зернах і будете молоти його безпосередньо перед приготуванням. Для френч-преса потрібен середній або грубий помел. Якщо ви все ж будете купувати мелений кави, вибирайте той, на якому зображена піктограма кружки або самого френч-преса.
3
Покладіть потрібну кількість меленої кави в колбу. Зазвичай на кожні 150-200 мл воду кладуть близько 3 чайних ложок напою. Залийте кави окропом. Чи не наливайте воду «під шийку» - у вас повинно залишитися місце для поршня.
4
Витягніть поршень вгору і встановіть кришку на глек. Дайте кави ввібрати воду і забарвити її в насичений коричневий колір. Якщо на поверхні напою утворилася піна, це означає, що кави зроблений з свіжообсмажених зерен. Через кілька хвилин почніть рівномірно і не поспішаючи тиснути на поршень. Не варто нікуди поспішати, різкі рухи можуть призвести до того, що гарячий кави виплеснеться з-під кришки вам на руки і обшпарити їх.
5
Дочекайтеся поки прес дійде до кінця і притисне гущу до дна посудини. Розлийте кави по чашкам.
6
Якщо ви не випиваєте відразу весь кави, перелийте його в термос, щоб напій залишався теплим. Деякі френч-преси поставляються разом із спеціальними термоизолирующими грілками. Після кожного використання ретельно мийте не тільки посудину, але і поршень, особливу увагу приділяючи фільтру.
Зверніть увагу
За допомогою френч-преса можна зробити піну для капучино. Досить налити гаряче, але не кипляче молоко в посудину і кілька разів енергійно підняти і опустити поршень. Щоб уникнути травм, заповнюйте глечик молоком не більше ніж на 1/2.