Як зробити самому пульверизатор.

Пульверизатор в господарстві - потрібна, а часом і незамінна річ, за допомогою якої можна побілити стіну, очистити скло, обприскати небажаних комах і листя квітів, якщо їх потрібно зволожити. Зробити пульверизатор можна самостійно, для цього достатньо знати кілька тонкощів процесу.
Вам знадобиться
  • скляна або пластикова пляшка, пробка, трубочка, ножиці
Інструкція
1
Знайдіть 20-30 хвилин времені.Подготовьте місце для роботи і матеріали (пластикову або скляну пляшку, пробку і невеликі трубки). При цьому трубки ви можете взяти з абсолютно будь-якого матеріалу від пластикових до металевих. На місце трубок згодяться навіть порожні стрижні гелевих або кулькових ручок, а так же трубочки від медичних крапельниць або просто харчові трубочки для коктейлів. В якості пробки слід взяти звичайну пробку від вина, виготовлену з коркового дерева або просту пластмасову.
2
Закрийте свою пляшку пробкой.Сделайте невеликий виріз в пробці у верхній її частині.
3
Наповніть пляшку водою, розчином крейди, фарбою або інший необхідної жідкостью.Соедініте трубки і пристрій пульверизатора так, щоб одна трубка перебувала всередині, а друга виходила назовні. При цьому трубки повинні бути з'єднані буквою «Т».
4
Приєднайте в одного кінця верхньої трубки насос або пилесос.Начніте качати повітря або включите пилосос. Пульверизатор готовий, ви можете сміливо користуватися ним.