Як купити відеокамеру.

Бажають створювати домашній відео архів давно обзавелися відеокамерою. Якщо ви теж плануєте таке придбання, то вам необхідно знати, що камери нового покоління при маленьких розмірах і відносно недорогий вартості дозволяють знімати відео в досить високому дозволі з подальшою можливістю обробляти його і редагувати в спеціальних монтажних програмах.
Вам знадобиться
  • інтернет, грошові вкладення
Інструкція
1
Виберіть, на який носій ваша камера повинна записувати інформацію. З цієї точки зору камери діляться на декілька типів, які пишуть на SD-карти, жорсткі диски, DVD диски або miniDV кассети.Последнее покоління відеокамер, здатних знімати відео в fullHD пишуть в основному на SD-карти в форматі AVCHD. Цей формат є широко поширеним і підтримується багатьма монтажними програмами.
2
Чи плануєте знімати інтерв'ю? Тоді вибирайте модель з можливістю підключати зовнішній мікрофон. Для цього на камері повинен бути мікрофонний вихід і спеціальний майданчик для кріплення мікрофона. Якщо такого майданчика немає, використовуйте спеціальне кріплення, так званий «жираф».
3
Дізнайтеся, на скільки розрахований акумулятор на вашій камері і чи є можливість докупити акумулятор більшої ємності, якщо це буде потрібно. Пам'ятайте, що брак заряду в акумуляторі може зірвати будь-яку, навіть ретельно підготовлену зйомку, тому, якщо є можливість, купуйте відразу кілька акумуляторів.
Зверніть увагу
Дізнайтеся про гарантії, яка надається на відеокамеру і чи передбачений гарантійний ремонт? Не купуйте товар, який не зможете при необхідності здати в сервісний центр.
Корисна порада
Обов'язково придбайте кофр для зберігання і перевезення відеокамери. Він незамінний в умовах, коли вам потрібно буде вкрити камеру від дощу чи якогось механічного пошкодження.