Як зігнути гіпсокартон.

Працювати з гіпсокартоном - одне задоволення. Він легко ріжеться, гнеться без особливих зусиль. Саме тому даний матеріал люблять багато господарів, хоч раз проводили в своєму будинку або квартирі ремонт стелі, дверних прорізів та інші ремонтні роботи. Для облицювання криволінійних поверхонь випускається гнучкий гіпсокартон, хоча найчастіше все ж користуються будівельним, негнучким гіпсокартоном , згинаючи його самостійно в процесі роботи.
Інструкція
1
Для додання гнучкості і пластичності заготівлі з гіпсокартону змочіть водою гіпс, що знаходиться під шаром картону. Для цієї операції вам знадобиться спеціальний голчастий валик, на якому укріплені гострі стрижні з металу.
2
При прокочуванні валика по картонній стороні ГКЛ із зусиллям ви протикає поверхневий шар картону, той стає дірчастим - виходить перфорована поверхня. Тепер потрібно змочити картон водою і почекати, поки вода не проникне через картон в товщу гіпсу і не розмочити його.
3
Мочить лист гіпсокартону слід малярським валиком, змоченим в звичайній воді, або побутовим розпилювачем. Однак для надійності змочування товстого листа гіпсокартону великих розмірів краще скористатися мокрою ганчіркою. Просто прикладіть ганчірку до поверхні ГКЛ і змочіть її водою. Потім ганчірку потрібно періодично зміщувати по листу і зволожувати.
4
Зволоживши ГКЛ, ви досягнете того, що він стане гнучким і пластичним. Тепер його можна прикладати до наявного вигнутому профілем і прикріплювати за допомогою саморізів.
Зверніть увагу
Зверніть свою увагу на те, що гіпсокартон в міру висихання втрачає свою гнучкість. Це значить, що зволожений лист потрібно використовувати за прямим призначенням як можна швидше.
Корисна порада
При намочуванні перфорованої сторони не допускайте, щоб картон з протилежного боку також розмокнув, інакше при згинанні лист зламається