Як зробити самому фару на велосипед. Як зробити фару на велосипед самам.

Велосипедистам часто доводиться купувати готові фари або виготовляти їх з підручних засобів, таких, наприклад, як ліхтарики. Однак така фара прослужить вам не довго, а при далеких переїздах зовсім може згаснути на шляху. Що ж робити? Вихід завжди є.
Вам знадобиться
  • 5-ватний світлодіод і батарею з 8 Ni-MH акумуляторів, алюмінієвий блок, для вставляння ліхтарика і необхідні інструменти.
Інструкція
1
Візьміть світлодіод. Припаяйте до нього і батареї дроти такої довжини, щоб в подальшому їх можна було провести в заднє відділення корпусу через отвір в радіаторі.
2
Приклейте діод до радіатора за допомогою термоклея. Приклейте наверх тримач з заздалегідь встановленої лінзою. Тут можна використовувати клей супермомент.
3
Залийте отриману конструкцію герметиком. Для цього найкраще взяти герметик з тонким носіком.Подготовьте верхню і нижню панель.
4
Зніміть необхідні фаски. Прикрутите гвинт. Приклейте підготовлені панелі до радіатора. Заливаючи клей, дочекайтеся, щоб він висох, і всі деталі були надійно і рівно прикріплені.
5
Зафіксуйте конструкцію саморізами, акуратно, не пошкодивши дроти. Встановіть скло. Його можна взяти, розібравши звичайну фоторамку.
6
Приклейте бічні панелі. Загалом має бути 4 панелі, з них 2 передні, які йдуть трапецією і 2 задні, ширина яких 5мм. пелюстки радіатора так само будуть служити бічними панелями.
7
Припаяйте дроти до свого гнізда. Прикрутите все, герметизируя до задньої стінки. Приклейте стінку.
8
Замажте наявні щілини епоксидкой. Герметик використовувати тут строго заборонено, оскільки місця, оброблені герметиком, в подальшому не зможуть бути оброблені фарбою, вона просто-напросто не візьметься.
9
Прокрасьте свій ліхтар фарбою будь-якого кольору із спеціального балончика. При цьому фарбу слід наносити декількома шарами. При фарбуванні скло, лінзу і різьбу гвинта оклейте скотчем, щоб фарба не потрапила на ніх.Фара готова, прикрепляйте її на свій велосипед і сміливо висовуйтесь в дорогу.