Як малювати Машу та ведмедя. малюємо маша і ведмідь.

Герої забавного мультфільму «Маша і ведмідь» полюбилися не тільки дітлахам, а й дорослим. До того ж малювати цих мультиплікаційних героїв, як виявилося, зовсім не складно. І зараз ми поділимося секретами їх зображення.
Інструкція
1
Маша. У верхній частині аркуша паперу намалюйте невеликий овал, який перетвориться в голову дівчинки. Вертикальної пунктирною лінією відзначте середину овалу, щоб симетрично розмістити частини обличчя. Нанесіть також горизонтальну лінію на овалі. Продовжіть цю лінію трохи вправо і вліво і продовжуйте вниз, утворюючи прямокутник. Це буде тулубом Маші. До низу прямокутник домалює до трапеції.
2
До верхньої частини трапеції праворуч і ліворуч прірісуйте руки. Домалюйте ноги дівчинки. На обличчі зобразите очі, губи, рот, ніс і чолочку. Одягніть Машу в блузку і сарафан, на голові намалюйте хустинку. Ніжки взуйте в постоли. Підітріть все пунктирні лини і прокреслите посильніше контури тіла.
3
Медведь. Малювання практично всіх тварин починається з одного геометричної фігури - кола чи овалу. Намалюйте невеликий круг, від нього вниз намалюйте овал. Так ви позначили голову і тіло ведмедя. До голови прірісуйте нагорі ще два маленьких кола - вуха. Колами ще менших розмірів зобразите ніс і очі звіра. Від великого овалу відведіть в сторони лапи. Нижні лапи прірісуйте до тулуба у вигляді невеликих овалів.
4
Одягніть ведмедя за бажанням в одяг: каптан і шаровари. Зітріть всі зайві лінії і чітко прорисуйте контури героїв. Приступайте до розфарбовування героїв. Медведя розфарбуйте коричневими тонами, затемнюючи окремі ділянки в області вух, грудей і лап. Машу розфарбуйте за своїм бажанням в яскраві кольори. При розфарбовуванні можна використовувати як кольорові олівці, так і акварель.