Як зняти плафон.

Одна з причин несправності освітлення в салоні автомобіля - вихід з ладу плафона . Плафони освітлення в салоні можуть відрізнятися по конструкції і розташуванню в залежності від марки автомобіля, але загальні принципи заміни плафона залишаються однаковими. Розгляньте, як зняти плафон в салоні на прикладі автомобіля ВАЗ-2106.
Інструкція
1
Плафони освітлення салону в автомобілі ВАЗ-2106 встановлені на стійках кузова посередині автомобіля (над верхніми кріпильними елементами ременів безпеки).
2
Візьміться правою рукою за верхню частину плафона і потягніть його на себе. Якщо зняття плафона утруднено, візьміть викрутку і акуратно подденьте плафон знизу і з бічних поверхонь, намагаючись не пошкодити стійку. Плафон повинен без праці від'єднатися.
3
Маркером позначте порядок під'єднання електричних проводів до висновків плафона . При відсутності маркера можна скористатися смужками ізоляційної стрічки різної ширини, обмотавши ними дроти.
4
Отсоедините дроти від висновків і відкладіть несправний плафон в сторону.
5
Підключіть дроти до висновків нового плафона , користуючись зробленими мітками. Перевірте надійність контакту струмопровідних елементів.
6
Встановіть новий плафон на своє місце. Перевірте справність приладу за допомогою тумблера, встановленого на плафоні.