Як збільшити звук мікрофона. Як прибрати шум в мікрофоні.

Одна з найпоширеніших проблем початківців відео-любителів - відсутність якісного звуку . Задування вітром, сильний рівень зовнішнього шуму, недостатня чутливість мікрофона ... Причин, що пояснюють поганою звук, може бути багато. Одна з них - низький рівень гучності при записи в самому пристрої. Наприклад, у відеокамері.
Вам знадобиться
  • відеокамера, мікрофон, батарейки, комп'ютер
Інструкція
1
Перевірте заряд батареї. Якщо мікрофон має автономне живлення (кілька "пальчикових" батарейок) і при цьому пише тихо, можливо, батарейки розряджені. Їх потрібно замінити на нові. Якщо мікрофон харчується від акумулятора відеокамери, Підзарядіть його.
2
Придбайте ветрозащиту, якщо плануєте знімати на природі. Якщо такої можливості немає, то вибирайте для зйомок місце, захищене від вітру (стіною, деревами, вставайте спиною до вітру) або знімайте в приміщенні.
3
Перш ніж почати зйомку, перевірте рівень запису в самому пристрої (відеокамері). Знайдіть цей пункт в меню налаштувань. Якщо ви збираєтеся знімати на відкритому повітрі - сміливо ставте максимальний рівень запису. Кількість зовнішніх природних шумів (автомобілі, шум вітру, голоси людей) зазвичай цього вимагає.
Зверніть увагу
Механічний вплив на корпус мікрофона обов'язково позначиться на записи, тому постарайтеся не доторкатися до мікрофона в момент зйомки.
Корисна порада
Виявіть максимальний рівень гучності, який видає об'єкт записи, щоб налаштувати рівень в самій відеокамері. Якщо такої можливості немає, орієнтуйтеся по ходу зйомки, знаючи тип свого мікрофона - якщо він кардіоідний (спрямований) - обчисліть відстань, на якому він здатний чисто записувати звук. Або, навпаки, якщо він має широкий кут огляду, підходите ближче до об'єкта записи.