Як купити шубу в Китаї. Як купити шубу з норки в китаї щоб не обманули.

Китайські шуби з натурального хутра впевнено завойовують ринок. Шуби, вироблені в Китаї , стоять на порядок дешевше європейських аналогів. Китайські виробники, так само як і європейські, набувають хутра на аукціонах, де представлені російські чи канадські шкурки. Якщо пошив фабричний, то якість шуби, виробленої в Китаї , не поступається якістю шуби, виробленої в Європі.
Інструкція
1
Купити шубу з натурального хутра в Китаї можна майже скрізь. Шуби продаються як на ринках, так і в спеціалізованих магазинах. Товар і ціни приблизно скрізь однакові. Однак найкраще їхати за шубою в Пекін, Гуанчжоу, Суйфеньхе або Харбін. Купуючи шубу в Китаї , потрібно торгуватися, тому що ціни спочатку завищені щонайменше на 50%.
2
При виборі шуби потрібно в першу чергу звернути увагу на якість хутра. Хутро має бути блискучим і не сипатися. Цінність шуби полягає в її легкості. Наприклад, якісний норковий жакет можна згорнути і вмістити в дамську сумку середнього розміру.
3
Найчастіше китайські торговці, намагаються запропонувати туристам неякісний товар, від якого необхідно позбутися в першу чергу. Тому, бажано відразу пояснити, що вас цікавить товар високої якості. Тоді вам обов'язково принесуть зі складу якісний виріб. Вибравши шубу, потрібно впевнитися, що вам упакували саме її, а не тільки що забраковану модель, і тільки після цього оплатити покупку.
4
Середня ціна на норковий жакет в Китаї - 25000-30000 рублів. Норкова шуба "в підлогу" обійдеться, приблизно в 50000-60000рублей.
5
Найкращими вважаються норкові шуби з хутра «чорний діамант». Такі шуби коштують від 40000 до 70000 рублів залежно від моделі.
6
Шуби з єнота коштують від 12000 до 18000 рублів, зі стриженого бобра - від 20000 до 30000 рублів.
Зверніть увагу
Бажано робити покупку днем, щоб при денному світлі оцінити купується вами товар.
Корисна порада
Купивши шубу в Китаї, ви не зможете повернути її назад в магазин. Тому, бажано їхати як мінімум на п'ять днів. В іншому випадку ви не встигнете досліджувати ринок і можете зробити покупку «на швидку руку».