Як займатися бодіфлексом.

Бодіфлекс - це комплекс дихальних і фізичних вправ, направлений на активне спалювання жирових відкладень в організмі. Автором його є американка Грір Чайлдерс. На сьогоднішній день бодіфлекс завоював тисячі прихильників по всьому світу. Пояснюється подібна популярність його високою ефективністю, простотою у виконанні і доступністю для людей навіть дуже далеких від будь-якого спорту.
Інструкція
1
Величезна перевага бодіфлекса в тому, що він не вимагає ніякого спортивного обладнання, не віднімає багато часу, а перші результати можна побачити вже через один-два тижні занять. Займатися бодифлексом можна в будь-якому місці, не відвідуючи спортивного залу. Після освоєння комплексу вся тренування займає 15-20 хвилин, тому багато хто використовує бодіфлекс в якості ранкової розминки перед початком трудового дня.
2
Найбільша складність бодіфлекса полягає в особливому типі дихання, якого необхідно дотримуватися під час виконання вправ. Головний акцент тут робиться на тривалої затримки дихання після різкого видиху і наступному активному вдиху. В результаті організм отримує підвищену дозу кисню, що значно прискорює спалювання жирів.
3
Освоїти правильне дихання в бодіфлекс самостійно досить складно, а при будь-яких помилках в його виконанні неможливо буде добитися позитивних результатів від всього комплексу. Тому розучуванню дихальної техніки варто присвятити окремий час ще до початку занять. На сьогоднішній день існує досить багато літератури, присвяченої методиці бодіфлекса, але освоювати техніку дихання краще не по книгах, а по відеозаписах, зробленим професійними інструкторами. Ще краще якщо є можливість відвідати кілька занять у фітнес-клубі і навчитися правильно дихати під керівництвом досвідченого тренера.
4
Самі вправи в бодіфлекс займають небагато часу в силу малої кількості повторів. Зокрема, три вправи розминки виконуються кожне по п'ять разів, а основні вправи комплексу всього по три рази. Збільшувати їх кількість не потрібно, на швидкості досягнення результатів це ніяк не позначиться, а шкода організму нанести може. Зате важливо звертати увагу на якість виконання комплексу. Кожне вправу слід робити з повною віддачею, домагаючись максимального напруження м'язів.
5
Виконувати комплекс бодіфлекс потрібно на порожній шлунок, не раніше ніж через два-три години після їжі. Найкраще робити його вранці, одразу після сну. Якщо такої можливості немає, бодифлексом можна займатися і ввечері, але тоді останній прийом їжі перед тренуванням повинен бути дуже легким.