Як малювати акулу.

Хочете навчитися малювати? В такому випадку уявіть, що ви на занятті в художній школі. Отже, на цьому уроці ми розповімо вам, як швидко і просто намалювати акулу . Тіло всіх риб за формою нагадує витягнутий овал, а тому малювати ми почнемо саме з цієї геометричної фігури.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і простий олівець. У центрі аркуша намалюйте сплющений або довгастий овал. Проведіть горизонтальну вісь, яка поділить овал навпіл. Усередині овалу плавними лініями позначте контури тіла акули.
2
Тіло акули також можна промальовувати зовні овалу. Для цього, починаючи з середини овалу, вправо і вліво продовжуйте малювати тулуб риби. Звужуйте і удлиняйте фігуру у напрямку до хвоста. Позначте голову акули заокругленим кінцем.
3
Домалюйте хвіст і плавники. Прорисуйте передню частину бічних плавників. Проведіть лінію хребта риби. Після цього приступайте до нанесення на тіло акули верхнього і невеликого заднього плавників. Пам'ятайте, що вони повинні бути гострими.
4
По обидві сторони голови розташуйте два невеликих овалу. Вони будуть позначати вирости, наявні на голові акули. На обох виростах намалюйте ще два маленьких овалу. В них будуть розташовуватися очі акули. Очі риби малюйте тонкими лініями. Зобразіть на голові акули пащу з гострими зубами.
5
Прорисуйте обриси хвостового плавця, а також доопрацювати до кінця контури всіх плавців риби. Приступайте до малювання хвоста. Подовжите його і надайте йому загостреного вигляду. Не забудьте намалювати зябра. Після завершення всіх великих деталей, прорисуйте більш дрібні.
6
Накладіть легкі тіні в області головних виростів акули, а також на нижній частині тулуба і бічних плавниках. Потаємні заштрихуйте задню частину верхнього плавника і область хвоста, особливо його нижню і задню частини.
7
Прокреслите основні лінії фігури і зітріть всі зайві. Малюнок можна залишити в чорно-білих тонах, а можна, за бажанням, розфарбувати. Для розфарбовування використовуйте кольорові олівці або акварель. Вживайте переважно сірі і темні відтінки.