Як вибрати шланг.

На дачах і садових ділянках влітку без води просто не обійтися. Сьогодні полив рослин - це приємне і легке заняття, яке стало таким завдяки використанню зручних сучасних шлангів з ПВХ. Вони досить легкі, міцні і різноманітні. Тому навіть якщо ви визначилися з матеріалом для поливального шланга, зупинившись на варіанті з ПВХ, вам все одно ще доведеться вибрати різновид шланга.
Інструкція
1
На ринку представлені армовані моделі та неармовані, одношарові і багатошарові. Як правило, поливальний садовий шланг розрахований на робочий тиск в діапазоні 2-5 атмосфер і має один або два шари. Якщо ви купуєте шланг, щоб користуватися ним досить довгий час, краще зупиніть свій вибір на двошарової різновиди шланга. Він володіє відмінною міцністю і стійкістю до згину. Найбільш ж міцними шлангами із ПВХ є шланги з нейлоновою опліткою. Але такі шланги і коштують дорожче інших, зате свою ціну вони виправдають тривалої службою.
2
Купуючи поливальний шланг, ретельно вивчіть його упаковку. Тут повинні зазначатися всі основні характеристики даного шланга. До таких характеристик можна віднести: стійкість до УФ-випромінювання, утворенню опадів і водоростей на внутрішній поверхні шланга, кількість шарів, наявність поздовжніх вставок, температура експлуатації, робочий тиск та інше.
3
Також зверніть свою увагу на наявність/відсутність гарантії виробника, а також на термін експлуатації шланга, зазначений у ній.
4
Діаметр шланга вибирайте, виходячи з формулювання «чим поливна система буде довший, тим діаметр шланга повинен бути більше».
5
Враховуйте також, для чого буде застосовуватися шланг. Поливальні шланги використовують адже не тільки для зрошення дачних ділянок та газонів у містах, а й для поливу бетонних і асфальтових доріжок, миття автомобілів та іншої техніки та інших потреб.