Як малювати балончик.

Графіті - це сучасний вид художнього мистецтва. Графіті є нанесенням на стіни різних малюнків за допомогою фарби в балончиках . Фарба розпорошується з балончика і повторює рухи руки.
Інструкція
1
Придбайте балончики з фарбою, респіратор і одноразові рукавички. Починайте з простого: який-небудь написи або геометричних фігур. Так, ви наб'єте руку для виконання більш складних малюнків.
2
Якщо ви вирішили зобразити напис, то пам'ятайте, що букви повинні розташовуватися на однаковій відстані один від одного. Для цього намалюйте першу букву і відміряйте від неї відстань рівне самої букві. І так далі. Після того, як ви навчилися малювати написи, переходите безпосередньо до нанесення малюнка.
3
Виберіть майбутній малюнок і зробіть на папері його ескіз. Після цього приступайте до колорування, тобто підбору палітри для настінного малюнка. При цьому приділіть особливу увагу вибору фарби і поверхні, на яку вона буде наноситися. Чим дорожче фарба, тим вона кращої якості. Обов'язково перевірте термін придатності балончика і його робоче відстань. Пам'ятайте, що фарба повинна м'яко і рівномірно розпорошуватися при несильному натисканні на ковпачок.
4
Перед нанесенням малюнка, одягніть респіратор і одноразові рукавички, так як фарба токсична. Чи не малюйте в холодну пору року і вітряну погоду. Вибирайте рівну поверхню для малюнка. Перед вживанням балончик струсіть.
5
Перенесіть ескіз на поверхню. Потім приступайте до позначення контурів та заповнення фону. Після цього переходите до промальовуванні деталей малюнка. Щоб уникнути патьоків, навчитеся швидко працювати рукою. Якщо ж патьоки все-таки з'явилися, не намагайтеся відразу їх прибрати. Дочекайтеся, коли патьок підсохне, і потім замаскуйте його відповідним кольором.