Як утеплити сільський будинок.

Утеплення стін дерев'яного будинку бажано проводити при споруді. Брусові і летнточние будинку утеплюють за допомогою стрічкового міжвінцевого утеплювача. Дії все виробляються при зборці дерев'яного будинку .
Інструкція
1
Як утеплювач часто використовують клоччя або повсть. Брущатий будинок повинен мати ущільнювач товщиною не менше 2 міліметрів. Будинки, які виконані з зрубу, повинні мати ущільнювач близько 15 міліметрів завтовшки. Існує утеплювач, який за багатьма параметрами утеплення перевершує клоччя.
2
Коли виробляється утеплення будинку зі зрубу, велику увагу приділяють вікнам і дверям. Найкраще при зведенні відразу встановити пластикові або дерев'яні євровікна. У таких вікон мається герметичний двокамерний склопакет. Віконний проріз може бути утеплений за допомогою силікону. Віконний отвір буде захищений від втрат тепла. Через дверний і віконний отвір витікає близько 20 відсотків тепла. При установці дверей і вікон необхідно залишити зазори, які потім утеплюються. Роблять так для того, щоб після усадки будинку не виникало тиску на віконний і дверний блок.
3
Після того, як будівництво дерев'яного будинку завершено, виробляють утеплення щілин. Якщо порівняти оциліндрованої колоди з профільованим брусом, то другий набагато тепліше. Справа в тому, що профільований брус, який має перетин 150х150 міліметрів, аналогічний за тепловим якостям оциліндрованих колод, які має діаметр 240 міліметрів. Для зведення річної будівлі зазвичай використовують брус товщиною близько 100 міліметрів. Для будівлі, в якій будуть жити цілий рік, використовують брус товщиною 200 міліметрів.
4
Особлива увага приділяється утепленню даху. Для того щоб утеплити дах, на стелю підшивання горища спочатку укладають пароізоляційну мембрану. Після цього на паробар'єр кладуть шар утеплювача. Часто використовують для цієї мети керамзит, пенокераліт, теплоізоляційні плити та інші негорючі теплоізоляційні матеріали. Під контробрешітка повинні бути набита ветрозащита.