Як утеплити дерев'яний будинок.

Для кожного будинку необхідно підбирати визначену технологію утеплення. Все залежить від того, з якого матеріалу будується будинок. Якщо будинок поострить з цегляних і бетонних плит, то утеплення будинку проводиться без різного роду труднощів. Однак власникам дерев'яних будинків доводиться стикатися з проблемами при утепленні. При утепленні дерев'яного будинку необхідно враховувати деякі особливості.
Інструкція
1
Утеплення дерев'яних будинків виробляються зовні. Якщо будинок утеплюється зсередини, то це призводить до того, що в місці зіткнення з деревиною утворюється конденсат. Це дуже згубно позначається на стані самої деревини. Утеплення будинку з колод виробляють, враховуючи регуляцію вологості. Якщо утеплення було виконано неправильно, то деревина будинку з часом матиме ушкодження.
2
Для утеплення дерев'яного будинку не рекомендується використовувати теплоізоляційну штукатурку. Справа в тому, що таку штукатурку використовують тільки на поверхні, яка володіє хорошим зчепленням. Досить часто для утеплення використовують теплоізоляційні конструкції, які повністю складаються з термопанелей. Для них не потрібно додатково готувати поверхню стін. Утеплювати дерев'яний будинок таким способом найпереважніше.
3
Термопанели, які використовують для того, щоб утеплити будинок, цілком виготовляються з паропроницаемого матеріалу. Більш того, виготовлення відбувається за певною технологією. Таким чином, термопанелі дозволяють створити вентильований фасад, в можливості якого входить виведення надлишкової вологи в зовнішнє середовище. Також варто відзначити, термопанелі володіють стійкістю до вітрів і волозі. Термопанели виготовляють з пенополеуретана. Саме цей матеріал відповідає всім цим вимогам теплоізоляції.