Як встановити пластикові стелі. отвір в пластиковому стелі.

Для установки пластикових стель зовсім не потрібно наймати кваліфікованих фахівців. Всю роботу можна виконати самостійно. Потрібно тільки правильно заміряти площу, вибрати підходящий матеріал і виконати всі дії по інструкції.
Інструкція
1
Основна робота повинна починатися з підготовки дерев'яних напрямних. Саме до них потім прикріплюється пластикова стеля. За допомогою дрилі висвердлюють акуратні отвори. Робиться це побідитовими свердлами. Після того, як отвори зроблені, починають установку заздалегідь підготовлених дерев'яних рейок. Вони забиваються до стіни дюбелями.
2
Далі займаються нарізуванням пластика. Пластик ріжуть акуратно по довжині. Найскладнішим етапом є установка першого аркуша. До даній справі ставляться особливо уважно. Якщо розміри аркушів точні, то перший лист буде чітко входити в пази. Після цього робиться все досить просто. Друга і наступні панелі будуть самі защелкиваться один за одного. На установку пластикового стелі йде приблизно день.
3
Якщо пластикова стеля вирішено встановити у ванній кімнаті, то для початку роблять акуратні отвори для ламп. До них проводяться дроти. Якщо все робиться правильно, то потім врізаються патрони, і встановлюються газові лампи. Найчастіше ставлять лами по 20 Вт. Такий пластикова стеля буде виглядати незрівнянно.
4
Установка пластикового стелі вимагає особливої обережності. Напевно всім відомо, що пластик схильний до горіння. Пластикова стеля заборонено встановлювати в ті кімнати, які мають грубку. Досить багато випадків, коли із-за печі і пластикового стелі виникала пожежа в будинку. Установка повинна виконуватися в безпечних місцях.
Корисна порада
Для того, щоб постійно не витрачати час на догляд за пластиковим стелею, ставлять витяжний короб. Він видаляє всі згорілі гази назовні, при цьому збільшується термін служби стелі. Він довго не жовтіє.
Пластикові панелі - один з найбільш доступних матеріалів. При обробці міцними, шумоизолирующими панелями не потрібно попередньо готувати стіни: вирівнювати, видаляти старі шпалери і штукатурку. Панелі встановлюються дуже легко, впоратися з цим може навіть непрофесіонал.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні бруски (або ПВХ)
  • Шурупи, цвяхи, скоби
  • Пластикові панелі
  • Фурнітура (куточки)
Інструкція
1
Перед тим, як монтувати пластикові панелі , потрібно підготувати каркас для них. Каркас виготовляється з дерев'яних брусків, або брусків ПВХ. Для приготування каркаса бруски прикріплюються шурупами до стіни на відстані не більше 50 см один від одного.
2
Потім в кутку, від якого починається монтаж панелей, слід встановити спеціальний пластиковий фінішний елемент. Після цього в низ куточка вставляється панель ПВХ.
3
Після цього панель ПВХ потрібно закріпити на дерев'яних брусках. Панель можна кріпити як цвяхами, так і металевими скобами.
4
Потім панель за панеллю так і встановлюються в подальшому. Обов'язково потрібно стежити, щоб панелі досить щільно прилягали один до одного. Остання в ряду панель повинна з невеликим зусиллям увійти в паз фінішного елемента або кута.
5
Завершенням обробки пластиковими панелями є установка плінтуса (підлогового або стельового залежно від розташування).
Зверніть увагу
Готуючи каркас, обов'язково потрібно виставляти його за рівнем.
Корисна порада
При установці пластикових панелей найзручніше рухатися від лівого кута до правого кута.