Як вставляти патчі в гру.

Вставлять патчі в гру потрібно різними способами. Все залежить, насамперед, від самого додатка. Деяким іграм необхідно регулярне оновлення (причому автоматичне з інтернету), а деякі можуть працювати коректно і без доповнень, відповідно встановлюються патчі складніше і за бажанням користувача.
Інструкція
1
Деякі ігри (особливо мережеві) для коректної роботи вимагають регулярного оновлення. Тому бажано в настройках таких ігор встановити пункт «оновлення автоматично». Інакше, можливо, що гра в якийсь момент буде працювати некоректно або вимагати встановити оновлення. Вручну оновлювати теж можна, але, швидше за все, доставить значні незручності (особливо, якщо гра оновлюється кілька разів на день).
2
Більшість патчів розташовані на сайтах офіційних версій гри або на порталах створених шанувальниками. Також досить часто патчі розташовуються на ресурсах общеігрових (наприклад, http://www.playground.ru). В цьому питанні слід врахувати відразу, що скачувати патчі для гри з інших ресурсів (особливо распложенной на безкоштовних серверах) вкрай небезпечно. Оскільки, на жаль, в патчі досить часто вставляють віруси чи інше шкідливе програмне забезпечення. Тому перш ніж завантажувати з сайту, потрібно переконатися в безпеці завантаження хоча б за відгуками користувачів.
3
Найчастіше патч поміщений в інсталяційний файл «інсталятор». Після запуску потрібно вказати директорію гри, після чого патч буде встановлений коректно. Також досить часто патч поміщають в архів (формати: rar, 7z, zip і т.д.). Для того щоб витягти патч з архіву, потрібно скористатися архіватором (наприклад, WinRar або 7Zip). Краще встановити нові версії, оскільки старі не працюють з деякими форматами. Після вилучення, як правило, потрібно новими файлами з архіву замінити старі в директорії гри. Зазвичай до архіву також прикладена інструкція.